Straciłem wzrok w jednym oku. Wpadłem w silną depresję z tego powodu. Oczekuję pomocy! List od Wladysława.

Mam 57 lat jestem czynny zawodowo. Dwa lata temu przeszedłem operację po odwarstwieniu siatkówki i ponieważ widzę bardzo źle- prawie wcale na to oko a widzę tylko na drugie,  wpadłem w silną depresję- wszystkiego się bałem, a przede wszystkim co będzie jak przestanę widzieć na to drugie oko.Biorę leki antydepresyjne ale te myśli ciągle powracają i nie mogę się sam od nich uwolnić mimo pomocy rodziny. Oczekuję pomocy! Władysław.

Szanowny Panie ! Dziękuję za wpis na mojej stronie www. W zasadniczej sprawie czyli depresji musi Pan korzystać ze specjalistycznej opieki psychologicznej i psychiatrycznej. Ja Panu mogę podpowiedzieć i zaproponować codzienne picie soku z jagody acai znanego jako sok Mona- Vie, celem wzmocnienia odporności organizmu! Oto informacja na ten temat: www.jedzeniemaznaczenie.com. Z poważaniem: Jacek Roik, roik@roik.pl

Jedna myśl nt. „Straciłem wzrok w jednym oku. Wpadłem w silną depresję z tego powodu. Oczekuję pomocy! List od Wladysława.

  1. mam astygmatyzm i coraz gorzej widze. uzywam luteine i borowke czernice, ale bez efektow. Moze ktos ma jakis pomysl ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>