Stałe zmęczenie towarzyszy mi od 10 lat! List od załamanej Internautki!

Przypadkiem trafiłam na Pana Doktora stronę i postanowiłam napisać meila z prośbą o pomoc. Od ponad 10 lat, a mam 26, towarzyszy mi stałe zmęczenie.Sen nie daje odpoczynku, a najchętniej cały dzień bym przeleżała w łóżku.Każda czynność to dla mnie ogromny wysiłek.Jestem młoda osobą. Skończyłam studia, zaczynam pracę w aptece i nie wiem jak będę dawała sobie z tym rade. Badania podstawowe wszystkie w porządku.Neurolog tak samo, wykryto jedynie małego naczyniaka w komorze,ale lekarz stwierdziła ze nieszkodliwy. EEG, EKG, TSH, żelazo, sód i potas wszystko w normie. Poza trądzikiem i częstym zażywaniem antybiotyków nic nie dolega a czuje się jak stulatka. Nawet zaczęłam wizyty u psychiatry zażywałam różne leki, ale żaden nie znosi tego okropnego zmęczenia. Wyczytałam różne choroby w internecie chroniczne zmęczenie, wzw c, czy zarażenie candida?. Sama nie wiem co mam zrobić do kogo się udać po pomoc. Mam nadzieje, że Pan Doktor zechce odpowiedzieć na mojego meila. Dziękuję. Załamana.

Szanowna Pani!
Proponuję dalej szukać przyczyny „zmęczenia”! Sugeruję dokonać badanie kału o nazwie KyberMyk i KyberStatus w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu- www.instytut-mikroekologii.pl. Do Poznania należy zatelefonować i podać adres pocztowy, po otrzymaniu zestawów należy je odesłać do Instytutu, skąd otrzymuje się wynik z komentarzem, propozycją dietetyczną i propozycja terapii! Dla wzmocnienia odporności organizmu proponuje skorzystać z walorów zdrowotnych soku z jagody acai- www.zdrowydarnatury.pl oraz z produktów Dr Ratha, które dostarczają bioenergię do wnętrza komórek organizmu! Oto link do katalogu produktów Dr Ratha- http://www.dr-rath.com/pl/index.html. Ja podejrzewam obecność w Pani przewodzie pokarmowym grzybów i drożdży, które dają objawy permanentnego zmęczenia i nie tylko- szczegóły na stronie internetowej Instytutu Mikroekologii w Poznaniu! Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14- 655 84 49, 19.00- 21.00, od poniedziałku do piątku.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>