Sok z jagody acai zwany sokiem MonaVie został sprawdzony pod katem zakazanych substancji- Sportowcy moga pić codziennie bez obaw!

MonaVie Zostało Sprawdzone Pod Kątem Zakazanych Substancji Dla Zapewnienia Sportowców o Możliwości ich Używania
Mamy przyjemność ogłosić, że produkty MonaVie sprzedawane w Europie zostały przebadane i nie zawierają żadnych zakazanych substancji, które są zabronione przez Światową Agencję Antydopingową (World Anti Doping Agency (WADA)). Teraz sportowcy na całym kontynencie mogą spożywać MonaVie z dużą ufnością i zapewnieniem, że produkt jest bezpieczny w użytkowaniu. Jak zakupić ten produkt?

Informed-Choice/HFL Sport Science, jedna z głównych organizacji na świecie badająca suplementy sportowe, przebadała ostatnio MonaVie w swoim laboratorium w Wielkiej Brytanii pod kątem gamy substancji widniejących na liście substancji zakazanych WADA i potwierdziła, że MonaVie żadnej z nich nie zawiera.

Jako część naszych starań dążących do zapewnienia, że produkty MonaVie mogą być bezpiecznie spożywane zarówno przez sportowców zawodowych i amatorów jak również konsumentów propagujących podobny styl życia, MonaVie podjęło w sierpniu 2009r. współpracę z Informed-Choice/HFL.

MonaVie będzie kontynuować prowadzenie niezależnych badań aby dostarczać Ci naukowego wsparcia w promowaniu 19 dobroczynnych owoców zawartych w naszym produkcie MonaVie.

Proszę do mnie pisać w sprawie zakupu soku MonaVie: Jacek Roik, roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>