Sok Mona Vie warto spróbować, by się przekonać o jego walorach zdrowotnych!

Ludzie Amazonii od wieków czcili jagodę açai ze względu na jej unikalne właściwości odżywcze. Wiele form życia w dorzeczu Amazonki zależy od jagody açai, jako głównego źródła pożywienia. Historia dowodzi, że jagoda açai stanowiła bardzo ważny element kultury wśród miejscowych plemion, uznających ją za źródło zdrowia i witalności.
Rosnąca w koronach wysokich drzew palmowych, w bujnych lasach deszczowych Amazonii, w Ameryce Południowej, jagoda açai chlubi się zawartością wielu składników odżywczych, co czyni ją idealnym fundamentem dla mieszanek MonaVie.
Teraz, po części za sprawą MonaVie, jagodę tę sławi się na całym świecie za jej niezwykle korzystne właściwości odżywcze. Jak zamawiać sok MonaVie?……..

Wystarczy napisać lub zatelefonować- 14, 655 84 49,  do mnie w godzinach 19.00- 21.00 , Jacek Roik, roik@roik.pl, podam każdemu Internaucie telefon do USA na bezpłatną infolinię, gdzie w godzinach 12.00 a 20.00 czasu polskiego można w języku polskim złożyć zamówienie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>