Słyszałem o dobroczynnym działaniu Technologii Efektywnych Mikroorganizmów w rolnictwie! Chciałem poznać szczegóły! List od Mariusza.

Szanowny panie, przeczytałem jeden z Pana artykułów zawartych w internecie o dobroczynnym działaniu technologii EM, na oczyszczanie wody w stawie. Jestem zainteresowany uprawą roślin tą technologią jak i tez oczyszczeniem stawu, który posiadam, czy mógłby Pan przybliżyć mi procesy powstawania tych bakterii, oraz przesłać zdjęcia stawu rolnika który czyści staw za pomocą płukania ziemniaków, które uprawia technologią EM, z góry dziękuję za informację. Pozdrawiam:Mariusz.

Pozdrawiam! W krótkim czasie skontaktują się z Panem Eksperci- Praktycy od Technologii Efektywnych Mikroorganizmów i zapewne odwiedzą Pana Gospodarstwo, aby wdrożyć w praktyce japońską metodę! List Pana skierowałem do Firmy Greenland. Firma Greenland Technologia EM Sp. z o.o. to Licencjonowany producent Naturalnych Nawozów i Preparatów Technologii Efektywnych Mikroorganizmów?
Wyłączny Przedstawiciel Fundacji EM Research Organization z Japonii.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>