Samodzielnie przeprowadź reformę ochrony zdrowia! Apeluje Ekocentrum ICPPC!

Przestań liczyć na Sejm, ministrów i NFZ! SAMODZIELNIE PRZEPROWADŹ REFORMĘ OCHRONY ZDROWIA! Niech ochrona twojego zdrowia zaczyna się w twojej kuchni i twoim ogródku. Kupuj ekologiczną i lokalną żywność. Uprawiaj własne warzywa i zioła. Korzystaj z tradycyjnej mądrości dawnych pokoleń. Weź odpowiedzialność za zachowanie swojego zdrowia! To wszystko może na pierwszy rzut oka wydawać się trudne. Ale tak nie jest. Wystarczy zdobyć potrzebną wiedzę i wprowadzić ją w życie. W lutym w EKOCENTRUM ICPPC startuje cykl szkoleń, na których możesz zdobyć wiele informacji na temat zdrowego żywienia, zdrowego gotowania i uprawy własnych warzyw.

Już 17 lutego 2013 (w niedzielę) odbędą się warsztaty ,,Ugotuj z nami ZDROWY OBIAD. Jakie rolnictwo, taka żywność na naszych stołach”, na których oprócz przygotowania obiadu porozmawiamy o zbliżeniu miasta i wsi oraz o lokalnych produktach żywnościowych.

Tydzień później (24 lutego 2013, niedziela) zapraszamy na szkolenie ,,Jemy sezonowo i zdrowo”, na którym zwrócimy uwagę na przyrządzanie posiłków zgodnie z porami roku, które pozwala na zachowanie zdrowia i harmonii, ograniczenie szkodliwych substancji w naszej diecie i zmniejszenie kosztów zdrowego jedzenia.

Natomiast w sobotę 02 marca 2013 na szkoleniu ,,Jak i dlaczego uprawiać swoje warzywa?” odkryjemy sekrety uprawy ekologicznego ogródka warzywnego.

Zachęcamy do odwiedzenia EKOCENTRUM ICPPC, udziału w szkoleniach i wzięcia odpowiedzialności za własne zdrowie.

Zespół EKOCENTRUM ICPPC

_______________________________________________
Ekocentrum@eko-cel.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>