Róża- nawraca u ojca co pół roku. Co robić?

Witam! Mój ojciec ma różę i wraca mu się ona tak mniej więcej co pół roku. Mam takie pytanie czy ta chorobę da się wyleczyć czy ona już cały czas będzie się nawracać?? Różę ma na nodze lewej na łydce i z przodu. Czy ta noga cały czas będzie puchnąć??
Proszę o odpowiedź. Dziękuję! Ania.

Szanowna Pani !

Jest za mało danych o stanie zdrowia Pani Ojca. Nie wiem ile ma lat?, na jakie inne choroby się leczy? cukrzyca? miażdżyca? żylaki na nogach? Stan uzębienia i jamy ustnej jest ważny- trzeba wszystkie stany zapalne w organizmie wykluczyć. Dlatego ja skierowałbym takiego Pacjenta dodatkowo na konsultację do Laryngologa (zatoki oboczne nosa?) i Urologa ( gruczoł krokowy?). Róża- schorzeniem tym „zajmować” się może w zależności od fazy: dermatolog, chirurg naczyniowy ( zapewne będzie potrzeba zbadanie przepływu krwi tętniczej i żylnej oraz układu naczyń chłonnych) oraz lekarz rodzinny, albo wszyscy razem. Ja ze swej strony proponuję produkty wzmacniające odporność organizmu oraz poprawiające krążenie zwłaszcza w kończynach dolnych z wykorzystaniem produktów z zakresu medycyny komórkowej Dr Ratha. Najlepiej jak telefonicznie porozmawiam z Pani Ojcem i Panią, wtedy łatwiej mi będzie podpowiedzieć co dalej robić, nie negując dotychczas ustalonego leczenia!
Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>