Roman Kluska Twórca „Optimusa” produkuje zdrową żywność! Sery owcze najwyższej jakości można już kupować w Krynicy!

Szanowni Państwo! Pięć lat temu rozpocząłem hodowlę owiec w górskiej dolinie nieopodal Krynicy chcąc mieć doskonałą czystą żywność dla swojej rodziny: sery, mięso. Szybko okazało się, że jest to fascynujące wyzwanie, bo Polska w tym zakresie to jeden wielki paradoks; produkty owczarskie na świecie stanowią żywność najwyższej klasy, a w Polsce, która powinna brać ze świata co wartościowe, drastycznie likwiduje się hodowlę owiec gubiąc przy tym kulturę ich spożywania oraz wiedzę, jak przyrządzać prawdziwe przysmaki i do tego zdrowe.
Kilka lat trwało zanim nauczyliśmy się przyrządzać potrawy z jagnięciny, które mogą być tak soczyste, delikatne, kruche i przy tym bez posmaku barana, że trudno je porównać z czymkolwiek.
Niestety polskie prawo nie pozwala mi jeszcze oferować na sprzedaż: kiełbasek, szynek, czy polędwiczek jagnięcych. Jest za to możliwość zaoferowania serów z mleka owczego. Swą ofertę chciałbym rozpocząć od sera owczego zwanego Oscypkiem. Mogę zagwarantować, że jest on wytwarzany w 100% z mleka owczego, bez jakichkolwiek chemii.
Na tej stronie znajdziecie Państwo kilka informacji o moim produkcie, które znajdują się również na opakowaniu sera. Dołączam też list – streszczenie pracy naukowej, którą otrzymałem dzięki uprzejmości Pani Profesor Sokoły z Wrocławia.

Moje stado owiec jest liczne, ale owca daje bardzo mało mleka i to tylko przez kilka miesięcy w roku, dlatego mogę oferować Państwu tylko niewielką sprzedaż detaliczną mojego sera z całkowitym wyłączeniem sprzedaży hurtowej.
Z poważaniem Roman Kluska,

Jacek Roik, roik@roik.pl

14 myśli nt. „Roman Kluska Twórca „Optimusa” produkuje zdrową żywność! Sery owcze najwyższej jakości można już kupować w Krynicy!

 1. Brawo że Pan Kluska produkuje zdrową żywność i jest tak pełen zapału .Bardzo lubię baraninę,której w Polsce jest bardzo mało no i ooczywiście oscypki również.Chciałabym /ponieważ ma możliwości/żeby pan Kluska zrobił z oscypki ,polski produkt narodowy ,znany na całym świecie.pozdrowienia

 2. Witam,
  Jestem zainteresowany serami od Pana Kluski.
  Proszę o informację\Pozdrawiam
  Grzegorz

 3. dzien dobry prosze o kontakt gdzie morzna zamowic sery owcze od pana Kluski i czy jest morzliwosc wyslania serow do niemiec do restauracji. dziekuje i pozdrowienia dla firmy

 4. Pozdrawiam ! Jest sklep firmowy w Krynicy Górskiej , nie znam w tej chwili telefonu , ale może wyszukiwarka pomoże… z poważaniem : Jacek Roik, tel. 14 655 84 49, 19.00- 21.00

 5. Pingback: Roman Kluska laureatem nagrody im bp Andrzejewskiego. » Dr Jacek Roik

 6. W Krynicy Górskiej jst sklep firmowy sprzedający sery Pana Romana Kluski. Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49

  Firma

  Prawdziwe Jedzenie Sp. z o.o.
  33-380 Krynica-Zdrój, ul. Kraszewskiego 1

  Sklep tel.: 600 303 171 — czynny od poniedziałku do soboty
  Firma tel.: (18)446 98 32 — nie mamy stałej obsługi telefonów ponieważ nasza firma jest niewielka
  Faks: (18) 4469831

  e-mail: sklep@prawdziwejedzenie.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>