Reumoseen- pomaga naszym stawom!

Kolejny produkt Firmy Dr Nona, to preparat leczniczy nowej generacji, dający każdemu człowiekowi szerokie możliwości powrotu do zdrowia i młodości. Jest przeznaczony do stosowania wewnętrznego. W jego skład wchodzi bioorganomineralny Morza Martwego oraz bogaty zestaw antyoksydantów w połączeniu ze starannie dobranymi makro- i mikroelementami. Tak jak każdy preparat tak i ten wywiera niezwykle korzystny wpływ na cały organizm czlowieka, jednocześnie stymulując system naczyniowo-sercowy,układ oddechowy, system immunologiczny, układ pokarmowy oraz system nerwowy naszego organizmu. Produkty z Morza Martwego działają w sposób  holistyczny czyli całościowy i „inteligentnie”….

dlatego nazywane są probiotykami. To jest medycyna przyszłości! Już dzis preparaty nowej generacji „Dr Nona” posiadają unikalne właściwości terapeutyczne. Są one dostępne dla każdego człowieka i przynoszą mu dar uzdrowienia! Reumoseen zaleca się stosowaćprzy ostrych i chronicznych chorobach układu kostnego i mięsniowego, zaburzeniach przemiany materii, przy obniżonej krzepliwości krwi, w czasie rekonwalescencji po przebytych chorobach i stanach zapalnych, po złamaniach , przy chronicznym oslabieniu mięśni i w celu złagodzenia bólu. Służę wszystkim chętnym wiedza i doświadczeniem z tej dziedziny! Proszę o listy! Zapraszam do współpracy!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>