Ravseen.

Parwie każdy Mój Pacjent, ktory opuszcza Szpital otrzymuje receptę na wiele leków i wydaje sporo pieniędzy na zapisane leki! Ale nie każdy Pacjent kontynuuje leczenie przez dłuższy czas! Najczęściej są to powody finansowe a również działanie uboczne przepisanych leków chemicznych! W codziennej praktyce od przynajmniej 20 lat szukam leków nie dających działań ubocznych…Czytalem, że 1/3 chorób powstaje z samego leczenia lekami chemicznymi! Chciałem przedstawić kolejny produkt izraelskiej Firmy Dr NOna mający zastosowanie w schorzeniach kardiologocznych i nie tylko…..

Nienasycone kwasy tłuszczowe stanowią 6o% preparatu „Ravseen”. Kwasy te usuwają z wnętrza komórek szkodliwe substancje, mogące powodować zaburzenia w układzie naczyniowo-sercowym, endokrynologicznym i oddechowym. Stabilizuje przemianę materii na każdym stopniu jej naruszenia, stymuluje funkcje obronne organizmu, wzmacnia odporność psychiczna na stresy, zwiększa ogólny tonus organizmu – ddoaje energii i sił witalnych. Pomaga przy odchudzaniu się, wpływa na przemianę tłuszczową w organizmie obniżając poziom cholesterolu w ściankach naczyń krwionośnych i przy łuszczycy oraz innych chronicznych chorobach skóry, paznokci i stawów. Doświadczenia kliniczne wykazały, że „Ravseen”  jest efektywnym środkiem w terapii kompleksowej z innymi preparatami pielęgnującymi zdrowie i usuwającymi problemy zdrowotne. Szczególy będę uzgadniał z każdym indywidualnie po uzyskaniu danych szczegółowych dotyczących Jego zdrowia! Za niedługo będę mógl każdemu chętnemu wysyłać każdy produkt Firmy dr NONA drogą pocztową ! 1 opakowanie Ravseen zawiera 100 kapsułek i kosztuje w sprzedaży wysyłkowej 244,00 złote. Póki co zapraszam do współpracy w mojej strukturze Pacejntów! Czekam na listy w tej sprawie!  Mój adres i numer konta bankowego : PROMOCJA ZDROWIA – dr Jacek Roik- Pl.Kościuszki 4 m.23- 33-100 Tarnów , tel. domowy 0-14- 621 – 53 – 48 ,NIP : 873-101-15-83, numer konta bankowego: PKO BP I 0/Tarnów, 64 1020 4955 0000 7902 0010 5783 . W ciągu tygodnia od otrzymania pieniędzy wysyłam produkt. Zapewniam konsultacje przez internet bezplatnie!


Tarnów, dnia 08.06.2004 r.       Jacek Roik  jroik@manpol.net 

Jedna myśl nt. „Ravseen.

  1. Szanowny Panie… chcą zamówić 2 opakowania Ravseenu. Czy cena jest nadal taka jak w ogłoszeniu internetowym, czyli 244 zł? Zależy mi na czasie, a telefon nie odpowiada… pozdrawiam marta b.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>