Rak ziemi i człowieka, Nie pozwólcie się truć! Skorzystajmy z wody Kangen! Informacja z „Gazety Lubuskiej”.

Coraz częściej spryskuje się polską ziemię opryskami chemicznymi. Wariatów nie brakuje zarówno w edukacji jak i w rządach UE, którzy chytrzy na pieniądz zniszczyli własną ziemię chemią a teraz narzucają chemiczne rekordy opryskowe rolnikom polskiej ziemi. W Niemczech, Anglii, Francji, Holandii ziemia jest tak struta, że potrzeba kilkadziesiąt lat bez oprysków,by powróciła do normalnego stanu. Rakotwórcza ziemia nadaje się tylko do produkcji roślin rakotwórczych, tzn. roślin bombardowanych chemią, modernizowaną genetycznie i pięknie rosnąca bez żadnego smaku i jakichkolwiek owadów. Trucizna chemiczna nie tylko niszczy owady, ale niszczy również człowieka. Mamy bardzo dużo rakowców gdyż chemia, którą spożywamy w dużych ilościach szybko przyczynia się do rozwoju raka jak również deformacji organów dla nowo narodzonych dzieci. W Paragwaju rolnicy walczą o to by opryski chemiczne i soja rosnąca we wszystkich sezonach(modernizowana) były wycofane. Zanotowano w tym kraju, że kobiety spodziewające się dziecka, przebywające na zewnątrz w czasie oprysków, urodziły dzieci z deformacją mózgu, bez kończyn np. rąk. Korupcyjny rząd w Paragwaju pozwala na szybko produktywną trującą soję i zatrudnia z nowoczesną modernizacją brazylijskich rolników a własnych rolników wypędza( z ich własnej ziemi rolniczej, którzy do dzisiaj produkują soję bez trutki chemicznej) Chytrość pieniądza zabija człowieka i ziemię.
Podobnie w Anglii kobieta walczyła 7 lat z chemicznym, szaleńczym systemem opryskowym w rządzie angielskim, że dopiero w listopadzie b.r. 08 sąd uznał opryski za bardzo szkodliwe – nie tylko dla pszczół, owadów,dzieci, ale również dla dorosłych. Kobieta ta wygrała rozprawę i rząd angielski będzie zmuszony do ponownego rozpatrzenia użycia środków chemicznych i ich likwidacji.

Piękne owoce warzywa, które kupujemy w TESCO, NETTO,itp. są również napakowane chemią. Np. marchew, pietruszka płukana jest w sodzie zanim dostanie się czysta na półki, piękne jabłka bez smaku, banany, i inne owoce konserwowane są chemią przed szybkim psuciem się. Holandia udzieliła naiwnym polakom kontrakty by produkować w szklarniach komputerowo pomidory, ogórki bez ziemi tylko modernizacyjną drogą chemiczną.
Bezsmakowe pomidory i ogórki nie tylko niszczą dorosłych i dzieci, ale i przyszłe pokolenia.

Co zrobić aby się nie truć?
Szanować rolników, którzy produkują naturalną metodą rośliny i nie stosują chemicznych oprysków.
Na targach kupować od nich warzywa i owoce. Nie kupować owoców i warzyw bez ich naturalnego smaku gdyż są to owoce i warzywa sztucznie produkowane i chemiczną drogą.

Dla rolników- Czym pryskać by np. ogórki, pomidory w szklarniach rosły zdrowe, pachnące bez trujących chemikali i nie były szkodliwe dla ludzi i owadów?
Dla każdego chorego na raka – Jak leczyć raka i inne choroby?

Na te pytania jest prosta odpowiedź. Użyjcie wodę KANGEN. Woda kangen posiadająca wysokie pH ma właściwości lecznicze i bakteriobójcze. Wynaleźli ją Japończycy i obecnie stosują ją do oprysków warzyw w szklarniach i na trawnikach. Opryskują drzewa owocowe i rośliny. Woda kangen nie jest szkodliwa dla warzyw,roślin (a także ludzi), wręcz przeciwnie nadaje naturalny zapach i wzrost. Japończycy zaprzestali spryskiwać środkami chemicznymi rośliny. Co 5-ty japończyk pije i leczy się wodą kangen. Woda Kangen ma właściwości leczenia raka jelit, żołądka itp. i innych chorób jak cukrzyca, gościec, reumatyzmu. Woda kangen jest stosowana w japońskich szpitalach i restauracjach jest coraz bardziej używana w Ameryce.

http://www.roik.pl/co-to-jest-woda-kangen-chcesz-wiedziec-wiecej-napisz/

Informacja z Forum Gazety Lubuskiej z dnia 18 listopada 2008 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>