Rak piersi- dopadła mnie ta choroba! Szukam wszelkiej pomocy i środków wspomagających walkę z rakiem.

Witam! Przeczytałam na Pana stronie internetowej o dobroczynnych właściwościach herbatki z fagonii, która wspomaga walkę z rakiem piersi. Niestety dopadła mnie ta choroba, dlatego szukam wszelkiej pomocy i środków wspomagających walkę z rakiem. Mam pytanie, czy nie wie Pan gdzie mogłabym kupić taką herbatkę? Próby szukania zakupu tej herbaty na internecie są mierne. Chciałabym ją kupić ale również mieć pewność, ze jest ona „prawdziwą” herbatą z fagoni. Z góry bardzo dziękuję za jakąkolwiek odpowiedz. Krystyna.

Szanowna Pani ! Informacje na temat herbatki z fagonii podała Polska Agencja Prasowa- przytaczam poniżej jeszcze raz tą wiadomość! Właściwości tej rośliny są w trakcie badań naukowych! Póki co proponuję zainteresować się zasadami medycyny komórkowej Dr Ratha- www.dr-rath.com . Według badań Instytutu Medycyny Komórkowej w Kalifornii można spróbować zahamować przerzuty nowotworowe stosując 3 produkty Dr Ratha- Vitacor Plus, EpiQuercican i Dr Raths Phytobiologicals. Mogę Pani i każdemu Internaucie przysłać więcej informacji na temat medycyny komórkowej oraz poinformować w jaki sposób może każdy Internauta zakupić produkty ze zniżka 10 %. Jacek Roik, tel. 14 , 655 84 49 (13.00- 14.00 i 19.00- 20.00) p.s. proponuję przede wszystkim kontakt z Lekarzem- Onkologiem!
Angielscy naukowcy udowodnili, że ekstrakt z rośliny Fagonia cretica może pomóc w leczeniu raka piersi. Rezultaty badania zamieszczono na stronie internetowej Aston University.
Napar z Fagonia cretica był stosowany już od dawna w leczeniu raka piersi na wiejskich obszarach Pakistanu. Aż do teraz uważano, że herbatka ziołowa jest jedynie ludowym medykamentem. Jednakże Pakistanki leczone tą rośliną deklarowały poprawę zdrowia bez wystąpienia efektów ubocznych, charakterystycznych dla terapii nowotworu, jak łysienie, spadek produkcji komórek krwi, czy biegunka. To przyciągnęło uwagę badaczy.

Naukowcy z Aston University i Russells Hall Hospital (Anglia) przeprowadzili testy w laboratoriach i doszli do wniosku, że ekstrakt z Fagonia cretica rzeczywiście niszczy komórki rakowe w piersi, a przy okazji nie narusza zdrowych tkanek.

Teraz badacze planują przeprowadzić szereg badań, które pozwoliłby na zlokalizowanie części rośliny odpowiedzialnych za zwalczanie komórek rakowych. Mają też nadzieję, że już w niedalekiej przyszłości będą mogli wypróbować działanie Fagonica cretica na pacjentach z nowotworem.

„Potrzeba więcej badań, aby ustalić, jaką rolę odgrywa ekstrakt w leczeniu raka i najważniejszym celem pozostaje udowodnienie, że ekstrakt efektywnie zwalcza komórki rakowe w żywym organizmie, a nie tylko w warunkach laboratoryjnych” – mówi profesor Helen Griffith z Aston University. (PAP)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>