Przesłanie Dr Aleksandry Niedźwiecki do Konsultantów Koalicji Dr Ratha w Obronie Zdrowia!

Szanowni Państwo,
W związku z różnymi komentarzami, jakie dotarły do mnie na temat naszej Koalicji Zdrowia i ‘multilevel marketingu’, chciałam przedstawić mój komentarz:

1. Jesteśmy organizacją, która od początku swego istnienia postawiła sobie cel poprawy zdrowia ludzi poprzez wdrożenie odkryć naukowych Dr. Ratha, postęp naukowy w dziedzinie naturalnych metod ochrony zdrowia i powszechną edukację. Podstawą działania naszej Koalicji jest propagowanie powszechnej wiedzy na temat zdrowia, roli substancji naturalnych w utrzymaniu zdrowych funkcji komórek budujących nasze ciało, zdrowej żywności i środowiska. W związku z tym członkowie Koalicji to ‘konsultanci’ dysponujący wiedzą na temat zdrowia komórkowego a nie ‘dystrybutorzy’ towarów.

2. Nasza Koalicja jest ‘siatką‘ ludzi dzielących z nami cel poprawy zdrowia własnego i innych. W związku z tym zasada ‘network marketingu’ ( MLM ) to dla nas tylko platforma do skutecznej komunikacji i edukacji, poza kontrolą przez media i innego rodzaju „strażników” status quo, ktorzy chcieliby tę działalność ukrócić.

3. Fakt, że jesteśmy w 100% non-profit, jak również zasady etyki, cele, jakie sobie stawiamy jak i struktury wynagrodzeń dla naszych konsultantów różni nas, a nawet koliduje z zasadami „network marketingu”.

4. Nasza oferta produktów jest specjalnie dobrana a nie przypadkowa, lub motywowana marketingiem i maksymalizacją dochodów. Nasze programy zdrowia są przez nas rozwinięte, zbadane naukowo i spełniają warunki medycyny komórkowej. Suplementy, które oferujemy noszą nazwisko Dr. Ratha i są gwarantowane z punktu nauki, skuteczności, etyki produkcji i naszej działalności. Mamy duży wachlarz suplementów i co raz to wprowadzamy nowe, które pozostają częścią naszych programów zdrowia i profilu naukowego.

5. Jesteśmy firmą „z twarzą”, o ustalonym profilu, o znanych osobach, które nią zarządzają i spodziewamy się, że nasi konsultanci będą koncentrować swoje wysiłki na tym, by zwiększyć pozytywny obraz naszej działalności i wspierać skuteczność działania naszych suplementów a nie łączyć je z przypadkowymi produktami (nawet, jeśli są dobrze reklamowane) i spodziewać sie tych samych rezultatów. Wierzymy, że promocja MLM czy też motyw zrobienia fortuny nie jest i nie może być sposobem przedstawiania naszej działalności innym.

Jesteśmy, jako organizacja dumni z naszych osiągnięć, z pracy i wiedzy naszych konsultantów.

Nasi „milionerzy” to ludzie, którzy pomagają „milionom” ludzi utrzymać, czy odzyskać zdrowie a nie tylko wypełnić konto w banku. „Zdrowie Dla wszyskich do roku 2020” – to motto, które nas prowadzi. Ci wszyscy, którym przyświeca inny cel i wyznają inną filozofię mają zawsze możliwość wyboru. Jeżeli ktokolwiek dzieli z nami nasz cel i drogę, jaką obraliśmy by go osiągnąć, to Koalicja Zdrowia Dr. Ratha stoi otworem. Działając razem będziemy w stanie ochronić i budować nasze zdrowie tu w Polsce jak i na całym swiecie.

Z pozdrowieniami,
dr Aleksandra Niedzwiecki
Santa Clara, Kalifornia

P.S.

http://www.roik.pl/tarnow-20-09-13-r-godz-17-00-medycyna-komorkowa-a-nasze-zdrowie-wyklad-dr-aleksandry-niedzwiecki-dyrektor-badawczego-instytutu-medycyny-komorkowej-dr-ratha-w-kalifornii/

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>