Przedsiębiorstwo Pszczelarsko – Farmaceutyczne

Kolejna Firma, która zgłosiła się do udziału w Wirtualnych Targach Zdrowego Życia, Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych to:Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne „APIPOL-FARMA” Sp. z o.o.! Szczególy w Katalogu Firm na stronie internetowej Targów….

„APIPOL-FARMA” jest firmą farmaceutyczną wyspecjalizowaną w uszlachetnianiu naturalnych surowców pszczelich i przetwarzaniu ich na wysokowartościowe produkty o zastosowaniu leczniczym, profilaktycznym i spożywczym.

Przedsiębiorstwo posiada własny zakład wytwórczy w Myślenicach koło Krakowa, w którym w oparciu o naturalne surowce pszczele takie jak: propolis, pyłek kwiatowy, mleczko pszczele, ziołomiody, produkuje leki i suplementy diety.

Dzięki ciągłej rozbudowie, unowocześnianiu zakładu wytwórczego i poszerzaniu asortymentu produkowanych specyfików pszczelich „APIPOL-FARMA” jest jednym z czołowych przedsiębiorstw w swojej branży i od 2002 roku stosuje System Zarządzania Jakością zgodny z ISO 9001:2000 oraz HACCP.

Przedsiębiorstwo jest członkiem założycielem Polskiej Izby Przemysłu Farmaceutycznego i Sprzętu Medycznego POLFARMED, Krajowego Towarzystwa Propagowania Zdrowej Żywności i Zdrowego Stylu Życia oraz na stałe współpracuje z wieloma placówkami naukowymi oraz instytutami badawczymi w całej Polsce.

Wszystkie produkty ze znakiem „APIPOL-FARMA” posiadają niezbędne atesty i pozwolenia właściwych instytucji, takich jak Ministerstwo Zdrowia i Opieki Społecznej, Instytut Żywności i Żywienia, Główny Inspektor Sanitarny.

Dowodem wysokiej jakości wyrobów są liczne wyróżnienia uzyskiwane na targach krajowych i międzynarodowych.

„APIPOL-FARMA” jest niekwestionowanym liderem w dziedzinie Apiterapii

Dowodem wysokiej jakości wyrobów są liczne nagrody i wyróżnienia uzyskiwane na targach krajowych i międzynarodowych.

Otrzymane nagrody to:

Polskie Godło Promocyjne „TERAZ POLSKA” dla serii ziołomiodów, 2000 r.

Dyplom i znak “AGRO POLSKA” dla serii ziołomiodów, 2001 r.

Złoty medal POLAGRA FOOD dla Miodu wielokwiatowego, 2001 r.

Znak “Polska Dobra Żywność” dla Miodu wielokwiatowego, 2001 r.

Tytuł „Polski Producent Żywności” za Miód wielokwiatowy, 2001 r.

“Kapelusz Merkurego” za serię ziołomiodów, 2001 r.

Złoty medal dla Miodu z dodatkiem mleczka pszczelego Api-100, 2000 r.

Znak „Zdrowa Żywność Atestowana” dla Miodu z dodatkiem mleczka pszczelego Api-100, 2000 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>