Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „APIPOL-KRAKÓW” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „APIPOL-KRAKÓW” Sp. z o.o. jest firmą o wieloletniej tradycji, zajmującą się produkcją i przetwarzaniem produktów pszczelich. Warto się zapoznać z ofertą „Apipolu” na stronie Wirtualnych Targów Zdrowego Życia, Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych klikając w rubrykę „Katalog Firm”! Produkty pracowitych pszczół to samo zdrowie! Obyśmy o tym pamiętali…..Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „APIPOL-KRAKÓW” Sp. z o.o.

Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „APIPOL-KRAKÓW” Sp. z o.o. jest firmą o wieloletniej tradycji, zajmującą się produkcją i przetwarzaniem produktów pszczelich.

Do produkcji wysokowartościowej żywności i produktów o właściwościach leczniczych wykorzystywane są nowoczesne biotechnologie, które „APIPOL-KRAKÓW” stosuje w kompleksowym systemie gospodarki pasiecznej.

System ten, zwany Systemem Apipol, pozwala na efektywną i ekonomiczną produkcję pszczelarską.

Wysokie wymagania jakościowe, jakie stawia sobie za cel firma „APIPOL- KRAKÓW”, są nie tylko zgodne z wymogami stawianymi produkcji żywności, ale też spełniają wysokie normy rynku farmaceutycznego, gdyż szereg surowców pszczelich znajduje dalsze zastosowanie w produkcji suplementów diety, preparatów leczniczych i kosmetyków, których producentem jest firma farmaceutyczna „APIPOL-FARMA” Sp. z o.o. w Myślenicach.

Firma „APIPOL-KRAKÓW”, odpowiadając na stale wzrastające zapotrzebowanie na naturalne produkty pochodzenia pszczelego, oferuje bogatą ofertę miodów, ziołomiodów, cukierków oraz produktów z pierzgą i czekoladą.

Produkty pakowane są w szklane słoiki, pokryte estetyczną folią termokurczliwą, stanowiącą idealne zabezpieczenie i gwarancję jakości.

Misją Firmy „APIPOL – KRAKÓW” Sp. z o. o. jest prowadzenie prac badawczo-rozwojowych, wdrażanie nowoczesnej technologii i biotechnologii do praktyki produkcyjnej, upowszechnianie wyników tych prac oraz wytwarzanie takich produktów, które dają pewność, że produkty „APIPOL-KRAKÓW” spełniają oczekiwania Klientów.

Ambicją Firmy jest wykorzystanie posiadanej wiedzy oraz potencjału do opracowania, adaptacji, wdrożenia technologii zapewniających wysoką jakość produktu, bądź usługi i ich konkurencyjności na rynku krajowym, a także rynkach zagranicznych, przy jednoczesnym dążeniu do oszczędności surowców, materiałów i energii oraz do ciągłego usprawnienia organizacji pracy.

Spełnienie tego zadania wymusza jeszcze większą dbałość o odpowiednie warunki i czystość produkcji w naszych pasiekach SYSTEMU APIPOL oraz obiektów przetwórstwa produktów pszczelich.

Naczelnym zadaniem Firmy pozostanie takie działanie, organizacja i planowanie rozwoju Przedsiębiorstwa, które będzie zmierzać do jego długoterminowego sukcesu rynkowego, łącząc funkcję Producenta oraz Dystrybutora.

Jednocześnie czujemy się odpowiedzialni za integrację naszej branży oraz za losy pszczelarzy, jak również gotowi jesteśmy przyjąć zobowiązanie się, że realizując powyższe cele będziemy nadal rozwijać się jako organizacja pszczelarska zapewniając jednocześnie wszelką pomoc w rozwoju jednostek przez tworzenie atrakcyjnych miejsc pracy.

Pszczoły, a zatem pszczelarstwo posiadają ogromny potencjał i niosą olbrzymie korzyści oraz możliwości działania na wielu płaszczyznach życia codziennego.

Taki cel można osiągnąć dzięki odpowiedniemu wykorzystaniu dostępnych nowoczesnych technologii, zasobów potencjału ludzkiego, przyrody, materiałów, maszyn oraz metod zgodnych z wymaganymi standardami produkcji i obsługi, a także zaangażowanie, zgodnie z obowiązującymi unormowaniami prawami w zakresie ochrony środowiska naturalnego, zasad ekonomii i prawa.

W trakcie prowadzonych badań, wciąż poszukiwane są nowe rozwiązania mające na celu usprawnienie i podniesienie efektywności oraz rangi polskiego pszczelarstwa, poprzez wykorzystanie pozytywnych właściwości w profilaktyce i leczeniu wielu schorzeń.

Przedsiębiorstwo Pszczelarsko-Farmaceutyczne „APIPOL-FARMA” Sp. z o. o. rozpoczęło działalność jesienią 1993 roku, przejmując doświadczenie i bogate tradycje od Przedsiębiorstwa Pszczelarskiego „APIPOL-KRAKÓW” Sp. z o.o

Jedna myśl nt. „Przedsiębiorstwo Pszczelarskie „APIPOL-KRAKÓW” Sp. z o.o.

 1. Szanowni Państwo
  Ok 30 lat temu wyleczyłam mleczkiem pszczelim synowie starszemu oczy- kuracja trwała ok. 10 mcy- ok 1,5 grama mleczka dzienne. z + 3,5 i 2,5 dioptrii wtedy oko miało 0,5 a drugie normalne widzenie do końca. lekarz znany okulista w Poznaniu nie mógł uwierzyć- ja tak.
  natomiast teraz mam z młodszym synem problem i potrzebuje jak najsilniejszą dawkę mleczka- taka aby minimum 1 gram skondensowanego mleczka mógł spożywać- najlepiej w 300 mg kapsułkach- /ma 21 lat i pracuje jako kucharz i po prostu nie ma czasu w pracy brać/ a mleczko trzeba dawkować 3 razy – 4 razy dziennie- porcje dzienną.
  Proszę mi przedstawić w jakie cenie jest u Państwa to mleczko, ponieważ cena odgrywa tez rolę/ syn cierpi na bezsenność i kamice nerkową/ jest wyczerpany po poważnym zapaleniu krtani itd.

  z powazaniem
  Małgorzata Drews-Kulbicka

  mail; mdkconsulting@wp.pl
  tel.kom.; 0048 724 423 445

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>