Proszę o pomoc lub dobrą radę! List od Ryszarda.

Dr Jacek Roik, Lekarz chorób wewnętrznych
Proszę o pomoc lub dobra radę!
Pański adres mailowy jest w Windows czyli w Necie, stąd moja aktywność ale i prośba! Jestem już emerytem / 70 lat / od lat leczę łagodny przerost prostaty, także od lat biorę 2 leki:  z rana FINASTER,  wieczorem CARDURA XL ale od 2 tygodni, nie wiem jaka przyczyna ? Częściej oddaję mocz /parcie napadowe/ oraz częściej wstaję w nocy. Mam 180 wzrostu i 110 kg wagi, ale czy nadwaga jest tego przyczyną ,a może infekcja a może i pęcherz też ,tego nie wiem. Mój lekarz urolog jest na urlopie a na razie do innego nie mam dostępu. Co roku przechodzę biopsję z podejrzeniem, ale ona nic nie wykrywa a więc dalej biorę leki, ale tym razem jeśli można proszę o pomoc lub dobrą radę!
Z wyrazami poważania: Ryszard P.

Szanowny Panie !
Dziękuję za list i zaufanie! Mimo najszczerszych chęci nie jestem w stanie zadecydować przez internet jak się ma Pan leczyć! Uważam, że jutro trzeba się udać do Swojego Lekarza Rodzinnego. Zapewne trzeba zrobić badanie moczu i wtedy decyzja Pana Lekarza o leczeniu, będzie łatwiejsza. Pozostaję z wyrazami szacunku: Jacek Roik z Tarnowa.
lek.med. Jacek Roik , roik@roik.pl
tel.domowy:0-14,655-84-49
tel.do pracy:0-14,627-33-88
Moja Internetowa Poradnia Konsultacyjna.
www.roik.pl

Moja rozmowa w TVP Kraków z okazji Plebiscytu”Lekarz Roku 2005″
http://ww6.tvp.pl/3593,20060115291053.strona

Moja książka p.t.”Choroby cywilizacyjne”
www.choroby-cywilizacyjne.zlotemysli.pl/profilaktyka,1/
Wirtualne Targi Zdrowego Życia, Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych
www.roik.pl/wt
E-booki: www.zlotemysli.pl/profilaktyka,1/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>