Proszę o ofertę na mlekomat o pojemności 200- 300 litrów.

Witam Pana,
Proszę o ofertę na mlekomat, o pojemności ok. 200-300L, do postawienia na zewnątrz. Prosiłabym również o podpowiedź, jakiego typu mlekomat mógłby się najlepiej sprawdzić przy sklepie Tesco express, miasto Łódź. Czy 150 L dziennie to mogłaby być optymalna sprzedaż? Nie znam aż tak dobrze realiów, a Pan na pewno bazując na własnym doświadczeniu mógłby coś doradzić.
Interesuje mnie również butelkomat i opcja z wydawaniem reszty z mlekomatu.
Proszę o informacje odnośnie dostawy mlekomatu do Łodzi – jaki byłby tego koszt.
Co z serwisem i czyszczeniem urządzenia? Czy macie Państwo jakiś ludzi w Łodzi, jaki byłby koszt ich zatrudnienia, a może serwis macie gratis, do urządzenia?
Czy pomagacie z odnalezieniem odpowiedniego dostawcy mleka w łódzkim? Czy macie jakieś umowy z dużymi sklepami, typu Tesco, odnośnie możliwości postawienia mlekomatu na ich terenie – wyczytałam, że tak, ale czy dotyczy to również Tesco Express?
Interesował by mnie również leasing, ale zanim poruszę ten temat, to bardzo proszę o ofertę.
Z poważaniem, I.B.

Każdego Internautę zainteresowanego zakupem mlekomatu skontaktuje z Firmą , która sprzedaje ten produkt. Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>