Proszę o informacje na temat badań dotyczących pękającej skóry rąk mojego syna. List od Ojca.

Witam! Bardzo proszę o informacje na temat badań dotyczących pękającej skóry rąk mojego syna. Wieloletnie leczenie dermatologiczne nie przyniosło efektu i obecnie poza środkami jak Zyrtec i kremami nawilżającymi nie stosowane są inne środki. Badania alergologiczne wykazały uczulenie na kurz domowy i włókna naturalne jak wełna. Likwidujemy te alergeny poprzez utrzymanie higieny i odpowiednią odzież. Pęknięcia skóry szczególnie na palcach są poprzeczne i głębokie do żywej tkanki. Ponadto lekarz medycyny chińskiej stwierdził problemy związane z przyswajaniem cukru przez organizm i zalecił jego ścisłą kontrolę w spożywanych pokarmach. W początkowym okresie przyniosło to spore efekty. Jednak utrzymanie takiego reżimu żywieniowego u młodego 23 letniego młodzieńca nie jest sprawą prostą. Syn jednak pamięta o tych przeciwwskazaniach i stara się ograniczyć do minimum cukier w diecie. Z informacji internetowych dowiedzieliśmy się , że potencjalną przyczyną problemów mogą być problemy jelitowo-wątrobowe. Stąd powyższa prośba.
Z góry serdecznie dziękuje za odpowiedź: M.S.

Szanowny Panie!
Proponuję kontakt z Instytutem Mikroekologii w Poznaniu, www.instytut-mikroekologii.pl i wykonanie tam badanie kału w kierunku obecności grzybów i drożdży o nazwie KyberMyk i Kyberstatus, które mogą być przyczyną dolegliwości Pana Syna. Do Poznania nie trzeba jechać, wystarczy zatelefonować a Instytut wyśle odpowiednie zestawy do tych badań na adres pocztowy.Jeżeli moje przypuszczenie się potwierdzi, że alergia pokarmowa jest powodem Jego dolegliwości skórnych, to po wykonanych badaniach Syn otrzyma obszerne ich omówienie ze wskazówkami dietetycznymi i terapeutycznymi. Z poważaniem : Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49 14, (19.00-21.00)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>