Promocyjna świąteczna sprzedaż! Czekolada Xocai jako „zmiatacz wolnych rodników”. Do godz.9.00, 25.04.2011 r.

O walorach zdrowotnych czekolady Xocai można przeczytać na stronie: http://www.roik.pl/category/gorzka-czekolada/. Dlaczego kakao jest takie zdrowe? Szczególnie dla naszego serca! Aby się o tym przekonać warto posłużyć się wyszukiwarką i wpisać następujące słowa: wolne rodniki i antyutleniacze. Ponieważ czekolada Xocai zawiera dużo antyutleniaczy a o tym stanowi kakao, więc mamy gotową odpowiedź! Czekolada Xocai w swoim smaku jest niezwykle przyjemna dla podniebienia, ale kupując ten produkt mamy podwójna korzyść: zyskujemy na zdrowiu!

W Firmie MXI- www.mxicorp.com , ogłosili nową promocję do końca tego tygodnia.
To oznacza, że ??w Polsce promocja skończy się w poniedziałek 25 kwietnia o godzinie 09:00 rano. Oznacza to tylko tyle, że zamówienie 2 dowolnych produktów czekoladowych Xocai, umożliwi otrzymanie dodatkowo 1 dowolnego produktu za kwotę jedynie opłat podatku (ok. $30). Promocja tym razem dotyczy wszystkich kupujących 2 dowolne produkty, nie tylko nowo rejestrujących się!
W przypadku chęci zakupu czekolady Xocai proszę się kontaktować z Andrzejem Różyckim:
+48601946080
skype: andrzejamarex
http://zdrowaczekolada.pl .

Można też dzwonić w tej samej sprawie do mnie tel. 14, 655 84 49 lub pisać roik@roik.pl , Jacek Roik

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>