Profesor Julian Aleksandrowicz i dr Nona Kuchina !

Dwie Osoby ze świata medycyny wywarły duży wpływ na moją postawę lekarską i zmianę spojrzenia na zdrowie, jakie wyniosłem po skończeniu studiów na Wydziale Lekarskim Akademii Medycznejw Krakowie! Pierwszym był ś.p. prof. Julian Aleksandrowicz z Krakowa. W latach 1984 -1988, przeczytałem wiele książek Profesora oraz miałem z Nim przez wiele miesięcy kontakt na żywo! On mnie nauczył patrzeć na Człowieka w sposób holistyczny! Zrozumialem, że nasze zdrowie zależy między innymi  od środowiska w którym żyjemy! A po raz drugi doznałem olśnienia, w lutym 2003 roku, gdy w Krakowie w sali Kina „Kijów” wysłuchalem wykładu dr Nony Kuchiny, lekarki rodem z Mińska, od 10 lat kierującej Kliniką „Lenom” w Izraelu! …..

Dr Nona Kuchina- jako studentka Mińskiego Instytutu Medycznego, zachorowała na raka węzłów chłonnych. Zaczęła się walka o jej życie. Wielomiesięczne leczenie nie dało rezultatów, organizm był skrajnie wyczerpany. Wtedy to przyszli jej z pomocą lekarze chińscy. Starożytne tajemnice uzdrawiającego działania terapii medycyny chińskiej pozwoliły dziewczynie powrócić do calkowtego zdrowia. Młoda Nona Kuchina już wtedy postanowiła zgłębić tajniki medycyny chińskiej i innych terapii naturalnych, żeby wykorzystywać je w leczeniu ludzi przewlekle chorych. Dr Nona KLuchina ukończyła Instytut Medycyny w Mińsku. Prcowała jako wykładowca  na Wydziale Medycznym w Tel-Awiwie. Jest szefem naukowo-baadwczym w Klinice „Lenom” w Izraelu, gdzie zajmuje sie rehabilitacją chorych na raka, miażdżycę oraz na stwardnienie rozsiane. Założyła fundację na rzecz dzieci chorych na raka. Opublikowała 14 prac naukowych w dziedzinie podniesienia odporności organizmu, profilaktyki chorób i rehabilitacji chorych.Stworzyła Firmę DR NONA INTERNATIONAL LTD. Produkty oferowane przez ta Firmę służą szeroko pojętej profilaktyce, wzmacniają zdrowie, doprowadzają chory organizm do równowagi.A wszystko to za sprawą bioorganomineralnego kompleksu(BOMK), który ma właściwości lecznicze i jest odkryciem dr Nony Kuchiny, chroniony patentem.Zapraszam na spotkania w Klubie Profilaktyki Chorób Cywilizacyjnych im. prof. Juliana Aleksandrowicza, w każdy wtorek o godzinie 16.00 w sali konferencyjnej Hotelu „Tarnovia”, w Tarnowie, przy ul.Kościuszki 10, gdzie bezpłatnie każdy moze skorzystać z konsultacji zdrowotnej i otrzymać program stosowania produktów z Morza Martwego , dostosowany idnywidualnie do Jego organizmu!


Tarnów, dnia 20 . 09. 03 r.                   Jacek Roik .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>