Problemy z cholesterolem.

Szanowny Panie Doktorze,
w ubiegłym roku za Pana poradą stosowałam preparat Dr Ratha pomagający obniżyć cholesterol – Metavit, po udanej kuracji skonsultowałam się z dietetykiem, który ułożył mi jadłospis z minimalna ilością cholesterolu znajdującego się w pożywieniu, za to z dużą ilością warzyw i owoców, które miały dostarczać dużych ilości witaminy C. Niestety poziom cholesterolu po paru miesiącach wrócił do poprzedniego stanu (300 mg).
Proszę bardzo o pomoc w interpretacji takiego wyniku, czy to znaczy że mój organizm sam wytwarza nadmiar cholesterolu i do końca życia mam szukać pomocy w suplementach? Nie mam żadnych problemów z układem krążenia mimo 59 lat, a poziom cholesterolu ok.270 miałam już w wieku 30 lat. Będę bardzo wdzięczna za pomoc. Anna D.

Szanowna Pani!

Dieta jest bardzo cenna, zwłaszcza taka, która dostarcza mało cholesterolu. Ale organizm produkuje też cholesterol. A więc jeżeli produkty Dr Ratha pomagały to proponuję do nich wrócić : Metavit, Vitacor Plus oraz Dr Rath Omega E - www.dr-rath.com -  adres  Katalogu produktów Dr Ratha. Można podejrzewać , że Pani organizm wytwarza sporo cholesterolu a więc na razie proponuję nie przerywać kuracji Dr Ratha, z poważaniem : Jacek Roik, www.roik.pl , p.s. w sprawie zapisania się do Koalicji Dr Ratha dla Obrony Zdrowia by  móc skorzystać z produktów Dr Ratha chętnie udzielę wszelkich informacji na ten temat. Mogę również wysłać materiały informacyjne-  roik@roik.pl .

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>