Prezentacja Firm!:Oskoła!

Soki z brzozy Firmy OSKOŁA.Firma „OSKOŁA” wzięła swoją nazwę ze storopolskiej nazwy soku z brzozy „oszkoła”.Firma została założona w Otwocku k.W-wy w sierpniu 2002 roku. Inicjatorem założenia firmy zajmującej sie pozyskiwaniem i dystrybucja soku z brzozy na skalę przemysłową był Krzysztof GOŁĘBIOWSKI, który zapraszając Marka CZAJKOWSKIEGO I Marka SAWCZENKO utworzył spółkę pn. „OSKOŁA”. Pomysł pozyskiwania soku z brzozy na skalę przemysłową powstał …..Soki z brzozy Firmy OSKOŁA.Firma „OSKOŁA” wzięła swoją nazwę ze storopolskiej nazwy soku z brzozy „oszkoła”. Firma została załaożona w Otwocku k.W-wy w sierpniu 2002 roku. Inicjatorem założenia firmy zajmującej sie pozyskiwaniem i dystrybucja soku z brzozy na skalę przemysłową był Krzysztof GOŁĘBIOWSKI, który zapraszając Marka CZAJKOWSKIEGO I Marka SAWCZENKO utworzył spółkę pn. „OSKOŁA”. Pomysł pozyskiwania soku z brzozy na skalę przemysłową powstał podczas choroby Krzysztofa GOŁĘBIOWSKIEGO; trwającej ok. 2 lat. Powrót do bardzo dobrego zdrowia oraz wyśmienitej kondycji fizycznej i psychicznej p. Krzysztof zawdzięcza spożywaniu po 0,5 l. soku z brzozy dziennie, który sam dla siebie pozyskiwał z najbliższych brzóz swojego otoczenia w okresie wczesnej wiosny. Obecnie spółka pozyskuje sok na terenie Polski, Litwy, Białorusi i Ukrainy z terenów czystych ekologicznie, bez towarzystwa kominów fabrycznych. W ofercie firmy poza czystym sokiem z brzozy, znajduja sie bardzo zdrowe i smaczne mieszanki soku z brzozy z dodatkami, jak. np.:
– sok z brzozy z dzika różą,
– sok z brzozy z aronią,
– sok z brzozy z miętą,
– sok z brzozy z kminkiem.
Dostepne w handlu opakowania jednostkowe, to: 0,3 l.; 0,75 l., 1l, 3l.
Życząc Państwu dużo sił i zdrowia zapraszamy Państwa do spożywania naszych produktów.
Krzysztof Gołębiowski i wspólnicy. Więcej szczegółów na stronie Wirtualnych Targów Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>