Prezentacja Firm!:Greenland Technologia EM!

Greenland Technologia EM jest oficjalnym przedstawicielem Fundacji EM Research Organization(EMRO) z Japonii i wyłącznym dystrybutorem technologii efektywnych mikroorganizmów(EM) w Polsce…..ZAŁOŻYCIELEM EMRO JEST TWÓRCA TECHNOLOGII EM PROF.TERUO HIGA.
EMRO JEST ORGANIZACJĄ BARDZO AKTYWNĄ W DZIAŁANIACH NA RZECZ OCHRONY ŚRODOWISKA NATURALNEGO NA CAŁYM ŚWIECIE.
FIRMA GREENLAND TECHNOLOGIA EM POWSTAŁA W 1999 ROKU JAKO EFEKT WIELOLETNICH MIĘDZYNARODOWYCH KONTAKTÓW POMIĘDZY SYMPATYKAMI NOWATORSKICH ROZWIAZAŃ STOSOWANYCH W ROLNICTWIE I OCHRONIE ŚRODOWISKA NATURALNEGO.
PODSTAWOWĄ DZIAŁALNOŚCIĄ FIRMY JEST LICENCYJNA PRODUKCJA PREPARATU EM-1 (SZCZEPIONKI MIKROBIOLOGICZNEJ) ORAZ PROPAGOWANIE KORZYŚCI WYNIKAJĄCYCH Z JEJ ZASTOSOWAŃ.WSPÓŁPRACUJEMY Z JEDNOSTKAMI NAUKOWO-BADAWCZYMI I PRAKTYKAMI ZAJMUJĄCYMI SIĘ NA CO DZIEŃ ROLNICTWEM I SZEROKO POJETĄ OCHRONĄ ŚRODOWISKA W CELU OPTYMALNEJ ADAPTACJI WSZYSTKICH MOŻLIWOŚCI TECHNOLOGII EM W NASZYM KRAJU.
Więcej szczegółów na stronie Wirtualnych Targów Zdrowej Żywności i Produktów Naturalnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>