Prezent ekologiczny!


W roku kalendarzowym jest wiele okazji przy których wręczane są różnego rodzaju nagrody i wyróżnienia. Dzień Ziemi, Światowy Dzień Ochrony Środowiska, Tydzień Czystości Wód, Dzień bez samochodu, Akcja Sprzątanie Świata, Dni Zadrzewień -  to tylko niektóre z nich. Przy tych i innych okazjach organizowane są konkursy wiedzy ekologicznej, plastyczne o tematyce środowiskowej, rozstrzygane są konkursy „aktywności ekologicznej” w różnych kategoriach, odbywają się targi
i imprezy wystawiennicze prezentujące różne rozwiązania ukierunkowane na ochronę środowiska.
Wiele jest także okazji, kiedy chcemy jakiejś osobie/osobom podziękować, sprawić by poczuła się wyróżniona, ale nie zakłopotana otrzymaną nagrodą czy prezentem. Może to być zarówno jakiś VIP, miły gość, dobry klient, aktywny nauczyciel, czy uczestnik konkursu, itp…..


Ecorell jest doskonalą formą takiej nagrody, prezentu, gratisu, wyróżnienia.


Po pierwsze, dlatego, że posiada bardzo zgrabną i ładną formę opakowania.


Po drugie jest rzeczą, która każdemu, bez względu na wiek i poglądy jest przydatna (nawet dzieci mają potrzebę prania swoich ubrań) i z pewnością z niej skorzysta.


Po trzecie wartość jednego opakowania Ecorella (zawierającego 10 saszetek), a nawet dwóch pudełek (jako kompletny zestaw Ecorell Bialy i Ecorell Kolor) nie są dużym wydatkiem, który nadmiernie obciąża budżet darczyńcy i nie posiada wartości,która wprowadza w zakłopotanie obdarowanego.


Po czwarte taki podarunek jak Ecorell spełnia bardzo dużą rolę dydaktyczną.
Stanowi dobry pretekst do rozmowy na temat prostych czynności, jakie można podejmować w gospodarstwie domowym na rzecz środowiska naturalnego. Skłania do namysłu, co jeszcze można robić inaczej, aby być w swojej codziennej postawie bardziej „eko”. Bez wielkiej polityki i filozofii, bez dużego wysiłku, prostym sposobem, bez specjalnej zmiany dotychczasowych nawyków i przyzwyczajeń. Zachęca do poszukiwania w sklepach i kupowania innych ekologicznych produktów, a tym samym wspiera proekologicznych producentów i chroni środowisko.


Po piąte Ecorell jest konkretnym przykładem, że prostymi sposobami możemy redukować nasze negatywne oddziaływanie na środowisko.


Po szóste: Ecorell jest produktem bardzo wysokiej jakości, w oryginalnym, inspirującym opakowaniu.


Po siódme: Ecorell jako certyfikowany ekologiczny produkt jest nowością w Polsce. To stanowi dodatkową atrakcję. 


Jest najlepszym z możliwych ekologicznym podarunkiem


Poprzez sposób pakowania Ecorell daje swobodną możliwość modyfikowania wartości nagrody, prezentu, gratisu. Od pojedynczej saszetki, poprzez komplet pojedynczych saszetek (Ecorell Biały i Ecorell Kolor), poprzez większą liczbę saszetek, pudełko, komplet pudełek.


Ecorell wręczany jako nagroda, prezent, gratis we wspaniały sposób podkreśla politykę ekologiczną instytucji/ firmy/ organizacji/ osoby, która go przekazuje innym.


Dotychczasowa praktyka w Polsce pokazuje, że idea wręczania Ecorella doskonale się sprawdza. Odbiór jest wręcz entuzjastyczny. Docierają do nas informacje, że osoby, które poznały w ten lub inny sposób Ecorell wręczają go swoim solenizantom zamiast tradycyjnej „wiązanki kwiatów”, podkreślając przy tym, że cena pudełka Ecorella jest niższa niż wiązanki, a efekt znacznie lepszy i wymowniejszy. A na pewno bardziej ekologiczny.


Ecorell poprzez swoje opakowanie nie przypomina tradycyjnego proszku do prania.Inspirująca forma opakowania, praktyczny i ekologiczny wymiar sprawiają, że Ecorell z powodzeniem zastępuje tradycyjne albumy, książki, kredki, gry, zabawki i różnego rodzaju gadżety, które choć przez chwilę są efekciarskie rzadko mają ekologiczny wymiar i charakter.


Planując zakup nagród, prezentu, gratisów, reklamówek instytucji, organizacji, firmy czy imprezy pamiętajcie o Ecorellu.


Zapraszam do współpracy!  Jacek Roik, jroik@manpol.net


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>