Potworny odór z chlewni Sąsiadów! Czy jest jakaś możliwość zmuszenia właściciela by zastosował Technologię „EM” do neutralizacji odoru?

Witam! Od kilku lat zmagam się wraz z sąsiadami z potwornym odorem z sąsiadującej chlewni. Mam do Państwa pytanie: czy jest jakaś możliwość zmuszenia właściciela do zastosowania Państwa technologii EM??? Bądź inna możliwość? Pozdrawiam! Pelagia.
Pani list skierowałem do Firmy Greenland, licencjowanego  producenta Naturalnych Nawozów i Preparatów Technologii Efektywnych Mikroogranizmów? wyłącznego Przedstawiciela Fundacji EM Research Organization z Japonii. Oto odpowiedź:

Witam Panią!
Otrzymałam wiadomość  od doktor Roika, w której pisze Pani o problemie z nieznośnym zapachem pochodzącym z chlewni znajdującej się w sąsiedztwie. Niestety nie można nikogo zmusić do stosowania Technologii EM, która skutecznie likwiduje takie problemy i dodatkowo wpływa na dobrostan zwierząt. Możemy jednak spróbować przekonać właściciela tej chlewni do zastosowania probiotyków, jeśli może Pani zdobyć jakiś kontakt do niego bądź dane teleadresowe, na które moglibyśmy przesłać ofertę.

Pozdrawiam
Paulina Zajaczkowska
Greenland Technologia EM Sp. z o.o.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>