Potrzebuję informacji technicznej lub nawet gotowej oferty na temat tłoczni oleju roślinnego „na zimno”- list od Internauty.

Szanowny Panie Doktorze! To co powiedział Panu Prof. Aleksandrowicz – ja to realizuję właśnie w nieco innej dziedzinie – w zdrowym domu z gipsu! Wskazałem Panu adres strony internetowej mojego Partnera (
http://www.obriy.org ) z Ukrainy – tam właśnie realizowałem swoje doświadczenie – by tam wysoko lżej było się wspinać. Ostatnie „rewolucje”ukraińskie „wycisnęły” mnie ze Lwowa, ale kontynuuję swe działania z chłopakami z Charkowa w Uzbekistanie!!! Tam zamierzam zostawić „wędkę” tj. technologię i urządzenia do budowy i pojedynczych domów w charakterze „zbuduj chatu z łobody…” ale i ekologiczne oraz super energooszczędne „SŁONECZNE MIASTA I OSIEDLA WIEJSKIE” w ramach państwowego Programu przebudowy obszarów wiejskich (dla 65% ludności Uzbekistanu). Szykuję się do wyjazdu i właśnie zbieram dane do kompleksowego spojrzenia na życie na wsi w ich kulturze i tradycji, wzbogacenie nowymi narzędziami. Szukam małotonażowych technologii dla przetwórstwa produktów rolnych u źródeł. Stąd i trafiłem na Pana stronę. Potrzebuję informacji technicznej lub nawet gotowej oferty na temat tłoczni oleju i innych produktów rolnych o najwyższej czystości ekologicznej. Mam zamiar poświęcić czerwiec na przygotowanie warunków kontraktowych, być może wspieranych polskim kredytem na wsparcie polskiego eksportu. Mam zaproszenie Chakima (Mera) wojewódzkiego miasta Fergana i w poniedziałek spotykam się z PO. Ambasadorem RUz. w Warszawie – by współpracować już teraz (przed wyjazdem). Nasza współpraca osiągnie dwa istotne cele : da tamtym ludziom wiedzę i narzędzia a nam zadowolenie i również efekt ekonomiczny.
Łączę wyrazy pozdrowienia
Jerzy B. (l.75)

Ps. A co by Pan powiedział na propozycję organizacji „Kliniki Zdrowia Naturalnego ” na północnych Bielanach w Warszawie. Zamierzam właśnie wybudować w ramach WSBM Przychodnię Rodzinną z prawdziwego zdarzenia, Szpital 1-dnia, Hospicjum domowe. Jesteśmy w trakcie przygotowań założeń programowo-projektowych i „wrzucić to pod decyzje Walnego Zgromadzenia do dania impulsu do działania już konkretnego.

Możesz zobaczyć wszystkie komentarze do tego wpisu tutaj:

http://www.roik.pl/tloczenie-oleju-z-rzepaku-i-lnu-na-zimno-w-waszym-sklepie-w-warszawie-ul-koszykowa-20/#comments

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>