Pomóżmy Młodemu Muzykowi!

Dzięki Matce Mojego Pacjenta, która dzwoniła do mnie kilka dni temu z Chicago dowiadując się o stanie  zdrowia Syna , w trakcie tej rozmowy Pani Celina powiedziala  ,że mamy w Tarnowie Talent kompozytorski i piosenkarski! Nie będę „trzymał” nazwiska w tajemnicy! Jest nim Marcin Walkowicz- www.marcinwalkowicz.pl – młodszy organista z Parafii Chrystusa Dobrego Pasterza w Tarnowie. Jestem w posiadaniu najnowszej płyty CD Marcina zatytułowanej „ Śpiewać miłość naszych serc”….

Jak napisałem, że jestem zainteresowany kupnem płyty, Autor był u mnie, za kilka dni osobiście w Gabinecie z płytą . Napisał mi również dedykację: „ Drogiemu Panu Jackowi Roikowi- prosto z serca”. Bardzo lubię słuchać muzyki i piosenek religijnych! Marcin jest młodym, bardzo sympatycznym i zaangażowanym człowiekiem. Te cechy są również odczuwalne przy słuchaniu Jego śpiewu , muzyki którą skomponował oraz tekstów , które napisał! Zwierzył mi się, że ma już nowe piosenki z których mógłby  wydać nową płytę… ale na wolnym rynku trudno się jest przebić młodemu Twórcy! Może pomóżmy Marcinowi na początek  w ten sposób, że kupimy wyżej wymienioną płytę! Mam nadzieję , że znajdzie się  również  Sponsor lub Sponsorzy, którzy zainwestują w Jego twórczość! Myślę, że warto… Podam jeszcze tytuły piosenek  jakie znajdują się na płycie Marcina : 1/ Śpiewać miłość naszych serc, 2/ O Panie, Tyś moim pasterzem, 3/ Panie mój, proszę wejdź , 4/ O Boże, Panie mój, 5/ Boże powołałeś mnie, 6/ Polskie kwiaty, 7/ Moje marzenia wicher gna, 8/ Chwalę Ciebie Panie, 9/ Podaruj mi Panie, 10/ Być bliżej Ciebie chcę, 11/ On czeka, 12/ Barka, 13/ Niechaj miłość żyje w nas. Mnie osobiście najbardziej przypadło do gustu wykonanie przez Marcina pieśni : Być bliżej Ciebie chcę”!  W ciągu 49 minut możemy wysłuchać 13 utworów i tym samym na chwilę zwolnić szaleńcze tempo życia . Bo śpiew i muzyka są nam wszystkim  potrzebne dla zdrowia psychiki, jak pokarm dla ciała!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>