Polipy w żoładku.

Panie Doktorze,
Mam 43 lata. W tym tygodniu poddałam się badaniu – gastroskopia. Stwierdzono: w dnie i górnej części trzonu żołądka błona śluzowa zaczerwieniona, z obrzękniętymi fałdami, rozpulchniona, z widocznymi bardzo licznymi polipami śr. ok. 10 mm, o kształcie okrągłym, podłużnym. Część girlandowato rozgałęzionych z dna żołądka – pobrano wycinki do badania hist-pat. Bakterii nie stwierdzono. Czekam na wynik.
W związku z powyższym mam do Pana pytanie. Czy na chwilę obecną i w tym stanie, mogę stosować np. siemię lniane z propolisem, np. w tabletkach? Czy może mi Pan coś doradzić i bezpiecznego zalecić?

Będę wdzięczna za pomoc.
Z poważaniem: I.H.

Szanowna Pani !

Nalezy poczekać na wynik badania histo- patologicznego wycinków. Do czasu wyniku badania stosowanie siemienia lnianego i propolisu nie powinno zaszkodzić! Proponuję zainteresowac sie produktami z zakresu medycyny komorkowej, oto internetowy katalog www.dr-rath.com . Jak się kupuje produkty Dr Ratha ze zniżką, chętnie podpowiem jak również dlaczego warto wypelnić wniosek członkowski przynależności do Koalicji Zdrowia Dr Ratha – wyjasnię! Jacek Roik,  www.roik.pl  , tel. 14 655 84 49.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>