Podejrzewam, że mogę mieć grzybicę układu pokarmowego?

Witam, Panie doktorze czy mogę prosić o poradę (pomoc). Od jakiegoś czasu bardzo źle się czuję, w tamtym roku stwierdzono u mnie alergię na pyłki i niektóre produkty żywnościowe. Dodatkowo mam częste bóle brzucha, bardzo nieprzyjemny zapach z ust, spływającą po gardle, co jakiś czas wydzielinę taką ropną, wypadają mi włosy, mam problemy z cerą, bardzo często puchną mi oczy a później skóra się łuszczy na powiekach, bolą mnie nogi odczuwam drętwienie, mam często wzdęcia i zaparcia, wilcze ataki głodu. Podejrzewam że mogę mieć grzybicę układu pokarmowego. Nadmienię że jakieś pól roku temu miałam bardzo silną grzybicę pochwy. Niestety moja Pani doktor nie chce mi dać skierowania na badania pod tym kątem. Powiedziała, że grzybicę mogę mieć od leków antyalergicznych, ale te problemy miałam już zanim zaczęłam brać leki na alergię. Obecnie biorę tylko telfexo 180, jestem już zmęczona moim stanem. Jestem ciągle zmęczona, mam poważne problemy z pamięcią, jestem drażliwa. Bardzo bym chciała poświęcać się mojemu 1,5 rocznemu synkowi, ale w tym stanie jest naprawdę ciężko. Wiem, że mój stan to nie koniec świata, ale chodzi mi o postawienie diagnozy i po prostu leczenie. Nadmienię, że mam 33 lata. Czy może mi Pan wskazać, jakie mam wykonać badania pod kątem grzybicy. Moja lekarz mój stan przypisuje lekom na alergię, ale czy grzybica nie ma wpływu na wystąpienie alergii? Jedynym ?lekiem? jaki otrzymałam to porada żebym skorzystała z internetu i sprawdziła sobie jadłospis zgodnie z grupą krwi.
BARDZO PROSZĘ O POMOC. Anna

Szanowna Pani! Proponuję zwrócić się do Instytutu Mikroekologii w Poznaniu celem wykonania badania kału w kierunku grzybów i drożdży. Czynniki te mogą wywoływać alergię! Oprócz tego trzeba wykluczyć wszystkie stany zapalne w organizmie stąd potrzeba konsultacji: ginekologicznej, stomatologicznej i laryngologicznej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>