Podejrzenie raka jajnika u Mojej Matki. Nadzieję wzbudza system medycyny komórkowej!

Tak jak w jednym z postów mam taką samą sytuację. Mama ma raka jajnika stopień wg.Lekarzy naszego miejscowego szpitala (nie onkolodzy a interniści)zaawansowany.Na skierowaniu do kliniki jest podejrzenie raka jajnika,problem raczej tkwi z przyjęciem do kliniki i rozpoczęciem leczenia a zwłaszcza pełnego zdiagnozowania.Koniec roku i wiadomo braki pieniędzy nad wykonania i takie bzdety.Ciągle czekamy i mam nadzieje że w końcu coś drgnie ale do tego czasu chciałbym mamę w jakiś sposób wzmocnić nie mówiąc o możliwości stosowania takich środków, które też w jakiś sposób niszczą komórki rakowe. Wiele czytam i sądzę, że takie specyfiki są tylko które wybrać to już nie moja działka bo się nie znam a od forumowiczy można się wiele dowiedzieć jednak zaufać należy fachowcowi.Podaje Pan w poscie do kogoś, który zwraca się o pomoc w kwestii leku Olaparib i tłumaczy Pan, że to jest w gestii onkologów a nadzieję wzbudza system medycyny komórkowej Dr.Ratha.

Jestem zainteresowany tym systemem i chętnie zakupię takie leki, które będą wg.Pana najlepszymi w takiej sytuacji.Zawsze to jakaś nadzieja że ten system medycyny komórkowej jeżeli nie wyleczy to pomoże. Proszę o jak najwięcej informacji jeżeli można prostym językiem abym szybko pojął istotę sprawy.Oczywiście przystąpienie do klubu traktuje bardzo poważnie i o taką deklaracje proszę abym mógł dopełnić formalności wstąpienia.
Tak na marginesie rozważałem kilka suplementów między innymi: Transfer Factor który mnie nastawia optymistycznie jednak nikt z Polskich lekarzy czy farmaceutów nic nie pisze albo nie mogę znaleźć, następny Ovosan specyfik Czeski, BioBran MGN3, Selol o którym dużo się mówi na forach, sok noni który też ma sporo dobrych opinii, biorę pod rozwagę leczenie jonami krzemu wg.dr. Rybczyńskiego choć ostatnio znalazłem informacje o Pani I. i sprawę w prokuraturze odnośnie swoich praktyk- fakt jest taki, że ta pani jest emerytowaną nauczycielka i mieszka o dziwo w moim mieście.Trudno polemizować o jej fachowości, ale na starcie odrzuca sam fakt jej wykształcenia.Jonami krzemu leczą w Klinice Arkadia w Rzeszowie i w kontakcie obiecują wiele za kwoty do przyjęcia.
Jak Pan sam widzi już sporo godzin poświęciłem tej paskudnej chorobie i nadal jestem na rozstajach dlatego liczę, że Pańskie informacje będą budujące i skorzystam właśnie z Pańskich propozycji i rad.
Roman G.

 

 

Szanowny Panie!  Wyśle Panu wiele przystępnych informacji na temat zasad medycyny komórkowej Dr Ratha oraz internetowy adres Katalogu produktów – www.dr-rath.com .Ponadto wyślę Panu wniosek członkowski, który uprawnia do zakupu produktów z 10 % rabatem. Oto 3 produkty które zdaniem Naukowców z Instytutu Medycyny Komórkowej w Kalifornii mogą zahamować przerzuty nowotworowe a tym samym przedłużyć życie: Vitacor Plus, EpiQuercican i Dr Raths Phytobiologicals. Jacek Roik, tel. 14 , 655 – 84 – 49.

 

 

 

 

 

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>