Z Gabinetu- piszczenie w uchu i zapalenie błędnika.

Witam Panie Doktorze!
Miałam do Pana napisać jak będę po wizycie u laryngologa w związku z piszczeniem w uchu i zapaleniem błędnika. Laryngolog dał mi skierowanie na tomografie komputerową głowy. Zobaczymy czy coś wykaże to badanie. Będę go miała we środę. Równocześnie wybrałam się do psychiatry, bo stałam się strasznie nerwowa i płaczliwa. Psychiatra stwierdził że mam stany lękowo- depresyjne, przepisał mi Cital (20mg) i doraźnie Xanax, zalecił także terapię u psychologa. Jak będę znała już wynik tomografii to do Pana napiszę.

W swojej codziennej pracy z Moimi Pacjentami wprowadziłem zwyczaj by Pacjent mnie informował o wynikach badań konsultacyjnych! Ci co mają dostęp do internetu korzystają z tego środka komunikacji! Jako lekarz rodzinny często korzystam z konsultacji specjalistycznych, przecież wszystkiego nie wiem, by od razu, po każdej pierwszej wizycie zastosować leczenie. Najpierw staram się jak najszybciej zbliżyć do prawidłowej diagnozy i jak czas oraz stan zdrowia Pacjenta pozwala, dopiero stosować właściwe leczenie! Muszę połączyć dwa zagadnienia dotyczące jedno psychiki a drugie ciała by uzyskać dobre efekty w leczeniu! Jacek Roik, roik@roik.pl , tel. 14, 655 84 49, 19.00- 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>