Pilna operacja czaszki!

Kaja Więcław.
8-letnia Kaja urodziła się z bardzo rzadkim schorzeniem genetycznym – zespołem Aperta. Główne cechy tej choroby to przedwczesne zarośnięcie szwów czaszkowych, prowadzące do deformacji twarzoczaszki, palcozrost dłoni i stóp, rozszczep podniebienia, zbyt szerokie rozstawienie gałek ocznych (hiperteloryzm).
Kaja przeszła już 11 operacji, ale przed nią jeszcze ta najważniejsza – dwuetapowa korekcja twarzoczaszki i czaszki, polegająca na wysunięciu środkowej części twarzy do przodu. Planowany zabieg nie tylko przywróci Kai prawidłowe proporcje twarzy, ale przede wszystkim ułatwi jej oddychanie i pozwoli uchronić wzrok przed uszkodzeniem.

Tej skomplikowanej operacji podjął się dr Jeffrey A. Fearon z Dallas w stanie Teksas w USA. Warunkiem zakwalifikowania się do zabiegu jest wpłata 58 000 $ (ok. 180 000 PLN).

Tak ogromnej sumy rodzina nie jest w stanie pokryć we własnym zakresie. Dlatego w jej imieniu zwracamy się do Pana z ogromną prośbą o pomoc.

Każda, nawet najmniejsza wpłata będzie dla Kai bardzo cenna!

Więcej informacji znajduje się na stronie Fundacji Mam serce: kliknij tutaj

Dane do przelewu: kliknij tutaj

Sylwia Węglarz
Fundacja „Mam serce”

sylwia.weglarz@mam-serce.org
www.mam-serce.org

Dołącz do naszych Przyjaciół na Facebooku: kliknij tutaj

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>