”Phase-3” pomaga !

Kolejny produkt z izraelskiej Firmy „DR NONA” , który mogę Państwu zaproponować w sprzedaży wysyłkowej w cenie 202,00 zlote, za 6o kapsułek w 1 opakowaniu! Jak działa produkt ? Jakie są wskazania do jego stosowania ? ….

„Phase”3 stymuluje układ hormonalny, normalizuje funkcje tarczycyi narządów plciowych, opóźnia procesy starzenia się wpływa pozytywnie na rozwój układu kostnego(choroby kregosłupa), wzmacnia tkankę łączną. Odzywia i wzmacnia wlosy, zalecana jest też w schorzeniach charakteryzujących się niedoborem cynku, awitaminozie i stanach depresyjnych. Wskazania:cukrzyca, po terapii hormonalnej, podczas stosowania hormonalnych środków antykoncepcyjnych, podczas długotrwalej diety wegetariańskiej , przy nadżerkach skory i sluzówek, w czasie i po chorobach zakaźnych, w czasie i po klimakterium, przy wypadaniu włosow, łysieniu, lysieniu plackowatym(razem z „Fazą-1″ i „Faza-2″), przy łojotoku i łuszczycy, w chorobach krwi, neuralgii, przy wadach paznokci(rozwarstwienie)- wzmacnia płytkę paznokciową, w trakcie i po zakończeniu kuracji antybiotykowej, przy patologiach gruczołu krokowego i niskich parametrach spermy, przy opóźnionym wzroście u dzieci(dzieci sztucznie karmione),  w okresie rekonwalescencji po złamaniach, przy zagrażającym poronieniu – w celu podtrzymania ciąży, po porodzie, w czasie karmienia piersią, przy endometriozie(„gruczolistość sluzówki macicy), mastopatii, nadzerce szyjki macicy, przy mięśniakach i włókniako-mięśniakach, w zabuzreniach cyklu menstruacyjnego, w chorobach przysadki. Stosowanie: dorosli- na poczatku kuracji: 2 kapsułki rano i wieczorem, przez 15 dni, 15-20 minut przed psoilkiem. Przy dłuższej kuracji – 2 kapsułki rano. Dzieci- 1/2 kapsułki rano i w ciągu dnia. W ciągu 7 dni od wpływu na moje konto podanej na początku kwoty za 1 opakowanie, wysyłam przesyłkę. Koszty wysyłki ja ponoszę! Proszę o składanie zamówień przez internet : Promocja Zdrowia, dr Jacek Roik, PL.Kościuszki 4 m.23, 33-100 Tarnów, tel. 0 – 14 – 621 53 48 . Nr konta bankowego: 64 1020 4955 0000 7902 0010 5783.


Tarnów, dnia 09.06.04 r.       Jacek Roik , jroik@manpol.net 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>