Otwórz oczy i zobacz jakimi walorami zdrowotnymi możesz dysponować pijąc codziennie sok MonaVie!

„Jeśli każdego dnia nie zrobisz czegoś dla swojego zdrowia, pewnego dnia będziesz musiał poświęcić bardzo dużo czasu na chorobę.” Sebastian Kneipp.

Otwórz oczy- informacja ze strony  http://www.otworzoczy.eu/index.htm Nie jestem fachowcem w branży zdrowia i również od Ciebie tego nie wymagam, ale trochę ciekowości i trochę poszperania w Internecie pozwala na dotarcie do ciekawych artykułów i stron związanych ze zdrowym odżywianiem jako klucza do zdrowego i długiego życia. Oczywiście również jestem realistą i wiem, że są sytuacje gdzie natura płata figla i pomimo zachowania wszelkich zasad zdrowego żywienia popadamy w choroby. Na ten temat nie chcę dyskutować bo to jak z paleniem, wiele osób paliło przez całe życie i dożyło późnej starości ale jednak znakomita większość miała przez palenie problemy zdrowotne czy też po prostu niską jakość życia wynikającą z braku kondycji fizycznej, zadyszki zmęczenia itp.

Jestem pewien, że temat żywienia przybliży Tobie film ?Jedzenie ma znaczenie? cz.1, cz. 2 oraz dwa ciekawe artykuły. Obejrzyj ten film oraz przeczytaj artykuł ?Dr. Niles?, który w sposób obrazowy wyjaśni Ci dlaczego powinieneś używać produktu z jagody Acai. Oraz artykuł ?nieżywi Lekarze nie kłamią? nawet dla mnie trochę kontrowersyjny ze względu na szokujące przemyślenia i przeprowadzone przez autora badania, z którym jako człowiekiem nominowanym do Nagrody Nobla nie można się nie zgodzić.

Jestem z natury sceptykiem i za nim coś lub ktoś mnie do czegoś przekona mija sporo czasu, tak było i za tym razem. Dwa miesiące dojrzewałem do decyzji czy zająć się branżą Wellness , w tym czasie zdecydowałem się na używanie produktu. Przeanalizowałem liczby i podjąłem decyzję, która spowodowała, że stałem się człowiekiem promującym zdrowe odżywianie, w ten sposób zacząłem zarabiać na życie. Pierwsza rzeczą jaka się stała, to zrozumienie jak ważny ten produkt jest dla mnie i mojej rodziny, od tego się zaczęło?

www.zdrowydarnatury.pl

Po tym jak zdecydowałem się na używanie produktu został do zrobienia mały krok? zapoznałem się z branżą Wellness i dostrzegłem możliwości nie tylko zdrowotne ale również finansowe. Chociaż kilku moich znajomych poprzestało na korzystaniu z produktu ja postanowiłem pójść dalej. Nie wiem jaki jest Twój stan posiadania ale jeżeli chcesz więcej?. zapraszam do przyjrzenia się branży Wellness i możliwościa jakie daje firma z branży zdrowia.
Informacji na temat zakupu soku MonaVie i MonaVie Active udzielam telefonicznie w godzinach od 19.00- do 21.00, Jacek Roik , roik@roik.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>