Opinia Internautki o książce opisującej moją 25- letnią działalność na rzecz zdrowej żywności- Autor Red. Zygmunt Szych.

Witam serdecznie! Dziękuje za książkę, dotarła ,jest imponująca, zawiera dokumenty prawie historyczne i bardzo ciekawe. Gratuluję i życzę dalszej tak owocnej pracy na rzecz wdrażania do świadomości społeczeństwa,że warto żyć w zgodzie z naturą i jeść naturalną żywność, Pozdrawiam: K.Sz. z Poznania.

Dziękuję za życzliwe słowa skierowane pod moim adresem! Działam na rzecz zdrowej żywności, zdrowego stylu życia i profilaktyki chorób cywilizacyjnych od 1984 roku. Zaczynałem w innej epoce niż w tej chwili żyjemy! Szukam innych form działania na rzecz  zdrowia. Zwracam się do internautów z całej Polski- proponuję stworzenie „Konsulatów Zdrowia” , czekam na indywidualne zgłoszenia, proszę pisać pod moim adresem w  tej sprawie: roik@roik.pl !

Po pobraniu książki proszę Internautów o wsparcie dowolną kwotą Tarnowskiego Hospicjum Domowego, ul.Krakowska 41, 33-100 Tarnów, tel.(14) 692-80-19, Nr konta: 65 1240 1910 1111 0010 0544 1276

http://roik.pl/pdf/Historia_Haniebnego_Zaniechania.pdf

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>