Okazja! Tylko dzisiaj i jutro (06.10 i 07. 10) cena szkolenia Dr Joe Vitale i sekrety „Sekretu” w Warszawie jest niższa o 700 zł!

Tylko dzisiaj i jutro ( 6 i 7 października) cena szkolenia Dr Joe Vitale i sekrety „Sekretu” w Warszawie http://zlotemysli.vitale.pl/profilaktyka,1/
jest niższa o 700 zł! Joe Vitale, który na żywo opowie Ci o tym, jak Prawo Przyciągania działa w jego życiu, na czym polega i jak może zadziałać także w Twoim, tak oto streścił je w bijącym rekordy popularności na całym świecie filmie „Sekret”: Możecie mieć, robić lub być, kimkolwiek… chcecie. Joe Vitale. Dzisiaj masz okazję, możliwość i szansę skorzystać z tego, co umożliwia milionom ludzi na świecie przyciągać do siebie powodzenie, twórcze pomysły, szczęście, tworzyć od zera super dochodowe biznesy i budować milionowe fortuny. Dokładnie tak, jak robią to ludzie opowiadający o sobie w książce i filmie pt. ?Sekret?!

Fragment filmu ?Sekret?
Dr Joe Vitale jest nie tylko jedną z osób występujących w filmie, lecz również jednym z najpopularniejszych i najlepiej opłacanych coachów w tej dziedzinie.
Szczególnie teraz, gdy jesteśmy bombardowani i zatruwani propagandą kryzysu, a strach i niepewność są najczęściej zasiewanymi w ludziach uczuciami, gdy faktycznie wiele ludzi zarabia mniej niż jeszcze rok temu, gdy na inwestycjach w „papiery” najczęściej się traci i nawet lokowanie w ?mury? nie daje pewności takiej jak kiedyś, politycy, media i inni dodatkowo ?wprogramowują? w nasze umysły lęk i poczucie niepewności blokujące energię, kreatywność i promujące obawę przed jutrem.
Właśnie teraz każdemu przyda się pozytywne nastawienie na przyszłość, okazja do uruchomienia twórczego potencjału, drzemiącego w każdym z nas oraz niekonwencjonalne, nowe oraz twórcze sposoby i strategie działania.

24 października w Warszawie masz okazję usiąść kilka metrów od Joego Vitale, autora takich książek jak ?Klucz do sekretu?, ?Prawo Przyciągania?, ?Zero Limits?, ?Zagubiony podręcznik życia? i wielu, wielu innych. To on zdradzi Ci prawdopodobnie największą tajemnicę życia.

PS. Dalsze szczegóły

http://zlotemysli.vitale.pl/profilaktyka,1/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>