Oferta pras do tłoczenia oleju na zimno.

Chciałbym kupić przy domową olejarnię i szukam producenta takich urządzeń czy zna pan może kogoś kto produkuje takie urządzenia ?
Jeśli tak to bardzo proszę o namiary na niego.
Dziękuję, pozdrawiam:Piotr Cz.
Witam! Pana zapytanie przekazał mi Pan Dr Jacek Roik.

Jestem producentem pras do tłoczenia oleju na zimno.
W ofercie posiadam prasy przemysłowe przystosowane do pracy 24h o wydajności od 15 kg/h oraz małą, domową ręczną prasę.
Prasy przez nas oferowane cieszą się uznaniem wśród producentów oleju z Polski i ze Świata o czym najlepiej świadczy fakt, iż już od ponad 15 lat współpracujemy z czołowymi producentami oleju zimnotłoczonego z 4 kontynentów.
W załączniku przesyłam ogólną ofertę oraz cennik.
Mała, ręczna prasy wykonana jest z takich samych materiałów jak prasy przemysłowe, czyli bardzo wytrzymałych specjalnie utwardzanych materiałów wysokiej jakości. Gwarantuje to wysoką wytrzymałość, trwałości prasy oraz wysoką jakość uzyskanego oleju. Cena ręcznej prasy to 2500,00 zł. brutto.

Zapytanie w sprawie prasy domowej proszę kierować pod moim adresem: Jacek Roik, www.roik.pl  , tel. 14, 655 84 49.Ja takie listy skieruję do Producenta a On z kolei indywidualnie odpowie każdemu Internaucie.

2 myśli nt. „Oferta pras do tłoczenia oleju na zimno.

  1. prosze o oferte,jestem zainteresowana elektryczną prasą do wyciskania oleju na zimno, o wydajności 10-20 kg na godzinę ,jaka jest cena,moc silnika i wydajność oleju na 1 godzine

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>