Odpowiedzi dr Heleny Kucza na temat stosowania produktów „Dr Nona”.(cz.2)

Produkty z Morza Martwego Firmy „Dr Nona” nie zastępują tradycyjnych metod leczenia, ale podnoszą skuteczność stosowanych farmaceutyków i co ważne neutralizują negatywne skutki wywołane przez preparaty wyprodukowane syntetycznie! Gdybym osobiście nie słyszał wykładu dr Nony Kuchiny w Krakowie, który był dla mnie przekonywujący, to nie pisałbym na ten temat na mojej stronie internetowej! A teraz zachęcam do przeczytania drugiej części odpowiedzi dr Heleny Kucza, która podzieliła się swoimi doświadczeniami w stosowaniu produktów izraelskiej Firmy w różnych schorzeniach i dolegliwościach, podczas spotkań w Łodzi i Krakowie….  

15.Choroba Parkinsona.


Odp.: Kuracja podtrzymująca. Okseen – 2 rano, Yamseen – 2 na noc, Gonseen.


16.Gościec przewlekły


Odp.: książka z „Biblioteki Kliniki „Lenom”


17.Wypadające dyski.


Odp.: Ścieżki z soli 30-35 dni, kąpiele, Solaris Balsam 2 razy dziennie, Ravseen – 3k rano, Reumoseen- po 1k 2 razy, Pulmoseen – po 1k 2 razy, Dakseen 1 płytka, Yamseen 2k przed snem.


18.Astygmatyzm.


Odp.: Zależy od stopnie zaawansowania i wieku.


Konieczne w programie Ravseen, Faza III, Płyn do płukania, Lookseen.


19.Stwardnienie rozsiane.


Odp.: Lovseen – 1-2k rano, Ravseen – 3k rano, Reumoseen po 1k 2 razy, Pulmoseen po 1k 2 razy, Yamseen 2k na noc, Balsam Solaris i Balsam Tonizujący na całe ciało i wzdłuż kręgosłupa. Całościowa kuracja minimum rok, Ravseen przez całe życie.


20.Jaka ma być kuracja wzmacniająca odbudowująca wzrok.


Odp.: Balsam pod oczy, Płyn do płukania w kroplach, Lookseen, Pulmoseen, Ravseen.


21.Włókniak piersi, kobieta lat 40.


Odp.: Ravseen – 3k rano, Reumoseen po 1k 2 razy, Faza III – 2k rano, Gonseen, Balsam Solaris, Yamseen – 2k na noc, Femseen 1k dziennie.


22.Gronkowiec kości.


Odp.: Okseen po 1k 2 razy, Reumoseen po 1 kap 2 razy dziennie, Dakseen po 1 płytce dziennie, później  dołączyć Ravseen 3 k rano.


23.Nie trzymanie moczu


Odp.: Maseczka iłowa na głowę, Ravseen, Yamseen, Sól, na obszar „majteczek” Krem Dynamiczny, Balsam Solaris, Maseczka do ciała.


24.Co stosować kobiecie po usunięciu jajników i macicy, lat 40.


Odp.: Gonseen, Lovseen 1-2k rano, Faza III- 2k rano, Pulmoseen po 1k 2 razy, Femseen po 1k 2 razy, Ravseen 3k rano, Okseen 2k na noc.


25.Dna moczanowa


Odp.: Okseen po 1k 2 razy, Reumoseen po 1k 2 razy, Dakseen – płytka dziennie, Gonseen, Sól, Balsam Solaris, Krem do rąk, Maseczka iłowa. W drugim miesiącu dodać Ravseen.


26.Alergia, katar sienny.


Odp.: Okseen po 1k 2 razy, Reumoseen po 1k 2 razy, Płyn krople, Solaris waciki do nosa, Dynamiczny na odpowiednie punkty. Następnie Ravseen, Pulmoseen, Faza III. Konieczne jest oczyszczenie wątroby.


27.Jaką dietę zastosować przy bielactwie?


Odp.: Polecam dietę według grupy krwi – książka ”Biblioteka Kliniki ”Lenom” nr.10.


Słońce nie jest wskazane! Poleca się oczyszczenie wątroby.


28.Depresja


Odp.: książka „Biblioteka Kliniki „Lenom”


Jeżeli ktoś z Internautów jest zainteresowany produktami z Morza Martwego Firmy „Dr NOna” proszę o listy w  tej sprawie: jroik@manpol.net  , tel. 0-14, 621-53-48 ( 20.00-21.00). W następnym odcinku dalszych 14 odpowiedzi dr Heleny Kucza.


 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>