Odpowiedź Bogusława Cebulskiego Szefa Kapeli znad Baryczy w sprawie ?Piosenki dla Radia Maryja?, po wcześniejszym liście Internauty Xall-a!

Do Xall-a! Piosenka dla Radia Maryja umieszczona na tej stronie jest wtórną wersją utworu napisaną po bezczelnym ataku na Ojca Tadeusza Rydzyka przez .p. Palikota i Niesiołowskiego i specjalnie użyłem nazwiska Ojca Dyrektora, pokazując, że to On a nie jego prześmiewcy zostali wierni naukom Jana Pawła II. Bo tylko w Radiu Maryja codziennie słychać głos śp. Jana Pawła II.W wersji pierwotnej jest tekst cytuję ?Głosowi Radia Maryja mogę ufać, po Janie Pawle tylko on pozostał nam?. Ta wersja jest na płycie NAJCIEPLEJSZE SERCE ŚWIATA./tytułowa piosenka to o Papieżu Polaku/.Myślę ,że teologicznie tej piosenki rozpatrywać nie można, bo nie było moim zamiarem hierarchizowanie jako takie. Nie stawiałbym O. Rydzyka przed Św. Alfonsem, myślę jednak ,że idą oboje w jednym szeregu Zakonu Redemptorystów tylko każdy z nich ewangelizuje na miarę swoich możliwości i czasów w których działa! Pozdrawiam: Autor – Bogusław Cebulski PS. Dziękuję jednocześnie wszystkim Internautom za miłe słowa dla Kapeli! A oto co napisał Xall?.
A to co napisał Xall , lipiec 22, 2009 o 11:30 po południu
Ładna piosenka, ale teologicznie, to zgroza. Zresztą sam o. Rydzyk, wg dobrego smaku, powinien się zdystansować od twierdzeń kapeli, które go stawiają przed św. Alfonsem, założycielem Redemptorystów. Może się mylę, w końcu to ojciec żywiciel zakonu, ale porządek rzeczy wydaje mi się odwrócony. Najpierw o. Rydzyk, później JPII i gdzieś w tle Pan Jezus (dla o. Rydzyka tylko Jezus). No, dobra, niech i tak. W końcu piosenka ładna.

Oto link do wysłuchania największych przebojów Kapeli znad Baryczy:

http://www.roik.pl/%E2%80%9Ena-pielgrzymke%E2%80%9D-piosenka-kapeli-znad-baryczy-na-czesc-pani-jasnogorskiej-nowy-przeboj-radia-maryja-mozna-posluchac-na-mojej-stronie/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>