Odczuwam szybkie bicia serca! Badania dodatkowe są prawidłowe! Jestem hipochondryczką- list od Magdaleny.

Witam! Trafiłam przypadkiem na Pana stronę internetową i pozwoliłam sobie napisać maila do Pana Doktora, nie wiem czy tak można czy nie ale nawet jak nie otrzymam odpowiedzi to będę spokojniejsza, że próbowałam… Zacznę może od początku i napiszę w skrócie co skłoniło mnie do napisania tego maila. Od ponad miesiąca mam dość przyspieszone bicie serca ok 95 uderzeń na minutę oraz -co pewnie wiąże się z tym- przyspieszony puls, co widać ewidentnie obserwując szyję. Oprócz tych dwóch dolegliwości, o ile tak można je nazwać, nic innego mi się nie dzieje…….
Konsultowała to z dwoma lekarzami ogólnymi, zrobiłam dokładne badania krwi ( morfologia+ tarczyca+ cukier+ elektrolity+ tarczyca), i na szczęście są w porządku. Wykonałam też 2 razy EKG, które wykazało przyspieszone bocie serca. Dostałam ASPARGIN, PROPRANOLOL i MAGNE B6, które brałam przez około miesiąc, a poprawy nie było, a przynajmniej ja jej nie odczuwałam.
Następnie skonsultowałam się z kardiologiem, który potwierdził szybkie bicie serca oraz dodatkowo wykonał USG serca i jego zakładek stwierdzając, że tam jest wszystko w porządku. Po obejrzeniu wcześniejszych moich wyników stwierdził, że jest to „lekka tachykardia, a raczej może raczej coś na tle nerwowym…” Polecił zaprzestanie brania wcześniejszych leków, a w ich miejsce przepisał EBIVOL 5mg.
Biorę ten lek od 2 dni (raz dziennie po pół tabletki) i żadnych rezultatów dalej nie widzę…wiem, że to może za krótki okres żebym widziała jakąś poprawę ale zaczynam się tym martwić… po jakim czasie powinny być widoczne efekty??
Dodam tylko, że jestem hipochondrykiem dlatego tym bardziej przejmuję się swoim stanem zdrowia.
Mam 26 lat i tak sobie myślę, że to zbyt wcześnie aby mieć takie problemy…

Jeżeli otrzymam od Pana jakąś odpowiedź to będę niezmiernie wdzięczna.

Pozdrawiam
Magdalena C.

Szanowna Pani !

Po zapoznaniu się z Pani listem dotyczącym Pani skarg zdrowotnych o ile na to pozwala internet uważam, że największe rezerwy ma Pani swojej psychice! Proponuję trening z Psychologiem! To może dać najlepsze rezultaty! Szybkość akcji serca zależy również od naszego myślenia i podświadomości! Oprócz tego proponuję wzmocnienie odporności poprzez picie codziennie 100 ml soku z Mona Vie- www.zdrowydarnatury.pl oraz zakupić dwa produkty z zakresu medycyny komórkowej Dr Ratha- Vitacor PLus oraz Enercor, http://www.dr-rath.com/pl/index.html. Dotychczasowe leczenie musi Pani utrzymać wedle zaleceń Kardiologa!
Życząc zdrowia pozostaję z wyrazami szacunku: Jacek Roik,

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>