Od kilku już lat cierpię na dnę moczanową, z atakami raz- dwa razy w roku! Zainteresowałem się medycyną komórkową! Szukam pomocy!

Dzień dobry,
zainteresowała mnie Pańska wypowiedź na temat medycyny komórkowej, w konkretnym przypadku kwasu moczowego (roli witaminy C). Mam 35 lat z wykształcenia chemik (PWr) i inżynier środowiska (UZ). Od kilku lat cierpię na dnę moczanową; z atakami raz dwa razy do roku. Właśnie przeżywam chyba najgorszy w swoim życiu. Ból w ciągu 7 dni ze stawu skokowego przechodzi na ścięgno Achillesa po czym na śródstopie (leczenie Aglan – roztwór do wstrzykiwań + tabletki). Pewnie przejdzie, ale nie o tym chcę napisać. Szanowny Panie! Przedstawię Panu propozycję skorzystania z produktów Dr Ratha, Twórcy medycyny komórkowej…..

W dalszej części mojej odpowiedzi zacytuję informację  „Co powoduje przejściowy wzrost zawartości kwasu moczowego?”  Kuracji dr Tombaka nie neguję, lecz cytryny wbrew temu co się sądzi, sugerując się ich smakiem, nie zawierają za dużo witaminy C. Dlatego polecam produkty Dr Ratha ze względu na zawartość witaminy  C i ich przyswajalność . Proponuję dwa produkty Dr Ratha: Vitacor Plus – 90 tabletek- 3×1 , koszt 1 opakowania: 37,80 Euro oraz Vita C forte – 90 tabletek, 3×1 , koszt  opakowania: 16, 20 Euro. Płaci się przy odbiorze przesyłki w polskich złotówkach.

Oto dalszy ciąg listu Internauty:

Chcę oczyścić organizm z tego świństwa i wpadła mi w ręce książka Michała Tombaka, w której to proponuje kurację cytrynową (czystym sokiem z cytryny). Od początku ataku (od 7 dni) dni piję regularnie sok z 5 cytryn (więcej nie dałem rady; w przepisie jest maksymalnie z 25 w 5,6,7,8 dniu kuracji). Efekt: gładka cera (mam czasem problem – chyba trądzik różowaty), brak problemów żołądkowych, mniejsze łaknienie, no i ciągły ból (wcześniej pozbywałem się go w maks. 3 dni, teraz już dzień 7).
Chcę zasięgnąć Pana opinii na temat kuracji cytryną, jej skuteczności. Może są inne naturalne metody usuwania kwasu moczowego z organizmu? Pragnę dodać, że jestem gotowy na każde wyzwania. Sam od 18 lat regularnie uprawiam sport (siłownia, rower górski).

Dziękuję za każdą poradę.
Pozdrawiam serdecznie

Ryszard B.

A oto informacja zacytowana z materiałów informacyjnych o medycynie komórkowej Dr Ratha jakie otrzymałem z Biura Dr Ratha w Warszawie:

Medycyna komórkowa- kwas moczowy. (36). Styczeń 5, 2009, 12:44 pm,ilość odsłon 1 744
Tagi: kwas moczowy, Medycyna komórkowa, witamina C.

Co powoduje przejściowy wzrost zawartości kwasu moczowego?

Przejściowy wzrost zawartości kwasu moczowego jest spowodowany podobnym mechanizmem, jak w przypadku wzrostu poziomu cholesterolu. Optymalne zaopatrzenie w witaminę C i inne składniki odżywcze prowadzi do wzmożonego wydalania pewnych substancji z organizmu. Do tych związków, nazywanych także ?szlakami? czy odpadami, należy również kwas moczowy. Witamina C jest ważnym czynnikiem w procesach odtrucia organizmu, odgrywając znaczącą rolę w pozbywaniu się toksyn i szkodliwych substancji gromadzonych całymi latami przez organizm. Odpady metaboliczne nagromadzone w tkance łącznej , czy w płynie stawowym zostają wydalone przez krwiobieg i nerki wraz z moczem, w jednym cyklu biochemicznym właśnie dzięki witaminie C. Ten proces odtrucia powoduje przejściowy wzrost poziomu kwasu moczowego, bez zagrożenia wystąpienia gośćca. Zaleca się zwiększone dostarczanie płynów w celu sprawnego usuwania kwasu moczowego. Przyjmowanie witamin i dodatkowych składników odżywczych nie zwalnia jednak od przestrzegania właściwej diety.

Kogo z Internautów interesują zagadnienia medycyny komórkowej bardzo proszę o listy- otrzymają Państwo gratis pełny zakres informacji po podaniu adresu pocztowego i telefonu stacjonarnego lub komórkowego ! . Warto dowiedzieć się jak można uzyskać i zachować zdrowie metodami naturalnymi ! . Zapraszam do współpracy ! Jacek Roik, roik@roik.pl

2 myśli nt. „Od kilku już lat cierpię na dnę moczanową, z atakami raz- dwa razy w roku! Zainteresowałem się medycyną komórkową! Szukam pomocy!

  1. Pingback: Medycyna komórkowa Dr Ratha- kwas moczowy może być wydalany z organizmu przy pomocy wit.C i innych składników odżywczych. » Dr Jacek Roik

  2. witam. ja terz cierpie na to ustrojstwo-dne poznałem niedawno bardzo miłom pania doktor-reumatolog po zarzyciu lekarstw przepisanych przez panią doktor jak rekom odioł. Atak trwał 1 miesiąc leki mocne o bardzo wąskim spektrum działania miedzy pomocą a zatruciem ale ulga natychmiastowa.colchicum-disert,rantudil retard uwaga leki tylko na recepte i po konsultacji reumatologicznej sposób dawkowania wam podac specjalista.powodzenia w leczeniu pozdrawiam chorych na dne

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>