Od jakiegoś czasu nękają mnie stany depresyjne. Odczuwam brak chęci do życia. List od Anny.

Proszę o poradę. Od jakiegoś czasu nękają mnie stany depresyjne. Ok 8 lat temu przeszłam incydent leczony farmakologicznie. Jakie badania powinnam zrobić aby sprawdzić co jest przyczyną obniżonych nastrojów, zamykania się w sobie, niechęci do życia, problemów z koncentracją która często blokuje dalsze działanie . Pojawiały się myśli samobójcze.- jednak wiara w Boga pomaga mi przetrwać. Ponadto biorę magnez z witaminą B6 i lecytynę. Jak rozpocząć dalsze działanie.(nie jestem lekomanką, nie pije alkoholu ani nie pale papierosów, nigdy nie brałam narkotyków), mam lęki przed życiem. Anna. l.31- obecnie mieszkam w okolicach Warszawy.

Szanowna Pani!

Dziękuję za list i zaufanie! Proponuję konsultacje psychologiczną oraz psychiatryczną! Ponadto wykonanie badań dodatkowych z krwi, w tym badanie hormonów tarczycy. Wizyty u Ginekologa, Laryngologa i Stomatologa celem wykluczenia stanów zapalnych. W Instytucie Mikroekologii w Poznaniu- www.instytut-mikroekologii.pl jest możliwość wykonania badania ImuPro w celu wykluczenia alergii pokarmowej- która daje podobne objawy jak Pani opisuje w swoim liście, należy w tej sprawie zatelefonować do Instytutu. W celu uzupełnienia brakujących składników w organizmie proponuję zakup soku MonaVie- www.zdrowydarnatury.pl  Z poważaniem: Jacek Roik, www.roik.pl

Badanie ImuPro50, ImuPro100, ImuPro300
ImuPro to innowacyjny test wykrywający alergię pokarmową typu III (alergię IgG-zależną o opóźnionej reakcji). W teście ImuPro oznaczane przeciwciała klasy IgG skierowane przeciwko antygenom pokarmowym tworzą indywidualny dla każdego pacjenta immunologiczny profil doboru żywności.
Test ImuPro rejestruje wszystkie podklasy przeciwciał typu IgG, a tym samym wszystkie typy reakcji immunologicznych. To powoduje, że metoda testu ImuPro jest wiodącą koncepcją w wykrywaniu i leczeniu alergii pokarmowej typu III wywołującej chroniczne dolegliwości.
W ramach testu ImuPro50 oznaczamy 44 najważniejsze antygeny pokarmowe; test ImuPro100 obejmuje 90 składników pokarmowych, a test ImuPro300 – 267 składników pokarmowych.

Wyniki testów ImuPro zawierają:

* liczbę składników pokarmowych, przy których zaznaczona jest skala nasilenia reakcji od 1 do 4,
* ocenę i interpretację wyniku badania oraz wskazówki dotyczące konieczności zastosowania odpowiedniej diety rotacyjnej lub eliminacyjnej.

Surowica dostarczona przez pacjenta w celu wykonania testu ImuPro50 jest zamrażana i w przypadku podjęcia decyzji o wykonaniu rozszerzonego badania nie jest konieczne ponowne pobieranie krwi. Z zamrożonej surowicy w ciągu roku można wykonać badanie ImuPro 100 i ImuPro 300.

Wskazania do wykonania badania ImuPro:

* przewlekłe problemy żołądkowo-jelitowe
* choroba Leśniowskiego-Crohna, biegunki, wzdęcia, zaparcia
* zespół jelita drażliwego, mdłości, uczucie pełności, odbijanie
* problemy skóry: atopowe zapalenie skóry
* łuszczyca, sucha skóra, trądzik, świąd skóry
* wysokie ciśnienie krwi
* migrena, bóle głowy, zawroty głowy
* problemy z nadwagą
* ADHD (zespół nadpobudliwości psychoruchowej)
* syndrom ciągłego uczucia zmęczenia, wyczerpanie
* cukrzyca typu II
* fibromialgia
* choroby reumatyczne
* choroby zwyrodnieniowe stawów, bóle kręgosłupa, sztywność poranna
* bóle mięśni, bóle stawów
* spuchnięte powieki, zaczerwienienie oczu, łzawienie oczu
* skoki nastrojów, depresje, nadaktywność, agresje, stany lękowe
* osłabienie koncentracji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>