Od 12 lat mam problemy skórne!

Witam serdecznie, Panie Doktorze, od 12 lat leczę się na problemy skórne – przetłuszczająca się skóra, wypryski, cera ogólnie bardzo problemowa. Zaznaczam że mam 30 lat. Przeszłam już dwie terapie Izotekiem, za każdym razem problem powracał. Przy stosowaniu antybiotyków skóra się leczyła, po odstawieniu problem wracał w niedługim czasie. Przebadałam hormony – wszystko wyszło w normie. Bakterie – wymaz z gardła i nosa , w nosie wyszedł gronkowiec wzrost lekki. 2 lata temu – helicobacter, ale zaleczony, badanie zrobione w październiku tego roku wykluczyło ponowną infekcję.
Próby wątrobowe – ok. Niedobór żelaza – jestem w trakcie zażywania preparatu z żelazem. Próchnica zębów w tym źle wyleczony ząb kanałowo – wyleczone ponownie. Natknęłam się również przypadkiem na Instytut Mikroekologii w Poznaniu, wykonałam test imu pro 100. Wyszła nietolerancja na mleko i gluten. Mleko i produkty mleczne w stopniu 3 a na gluten w stopniu 1. Odżywiam się teraz wg wskazówek z instytutu, ale nie zauważyłam znacznej różnicy.

Trochę się załamałam ponieważ od dawna szukam przyczyny swoich problemów i nie udaje mi się to, myślałam że przyczyna leży po stronie nietolerancji pokarmowej ale teraz już sama nie wiem co o tym myśleć.
Wiem że Pan ma ogromne doświadczenie w profilaktyce i leczeniu chorób cywilizacyjnych, proszę mi poradzić czy jest jeszcze coś co mogłabym zbadać, na co zwrócić uwagę, w którym kierunku pójść? Dermatolog chce przepisać mi kolejny antybiotyk, ale ja się tego boję, ponieważ trochę się już nałykałam antybiotyków, nie chcę pogarszać swojej nietolerancji pokarmowej. Będę wdzięczna za jakąkolwiek wskazówkę. Janina.

Szanowna Pani! Widziałbym wykonanie jeszcze jednego badania w Instytucie Mikroekologii w Poznaniu a mianowicie: badanie kału w kierunku obecności grzybów i drożdży! Następnie proponuję zapoznać się z zasadami medycyny komórkowej- www.dr-rath.com . Dr Rath Twórca tego systemu opracował produkty, które działają w sposób holistyczny na miliardy komórek naszego organizmu. Trudno sobie wyobrazić aby na tyle dolegliwości jakie podaje Pani w swoim liście zastosować na każdy objaw lek chemiczny! Wiadomo, że lek chemiczny ma działania uboczne i bardzo często trzeba „człowieka leczyć z powodu leczenia”. Z produktów medycyny komórkowej proponuję zastosować program podstawowy: Vitacor Plus-  dla ochrony komórek, ich odbudowy i dostarczenia bioenergii. Drugi produkt o nazwie : ImmunoCell – wspomaga funkcję systemu odpornościowego. Praktycznie w każdej chorobie można zastosować niektóre produkty Dr Ratha by pomóc , bez obawy działań ubocznych! I to jest wielka zaleta medycyny komórkowej. Każdemu Internaucie jestem w stanie wysłać wiele materiałów informacyjnych na ten temat oraz wyjaśnić w jaki sposób można produkty Dr Ratha kupić z rabatem 10 %. Jacek Roik, tel. 14, 655 84 49, 13.0- 14.00 i 19.00- 20.00

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>