Nutrivi uzupełnia braki kolagenu w organizmie i tym samym likwiduje wiele problemów zdrowotnych! (1).

NUTRIVI to unikalny suplement diety, który pomoże Ci zachować świeży wygląd skóry, oraz pomoże Twojemu organizmowi w likwidacji wielu problemów zdrowotnych
O kolagenie słów kilka (info z encyklopedii i różnych materiałów medycznych): Kolagen ? główne białko tkanki łącznej. Posiada ono bardzo wysoką odporność na rozciąganie i stanowi główny składnik ścięgien i stawów. Jest odpowiedzialny za elastyczność skóry. Ubytek kolagenu ze skóry powoduje powstawanie zmarszczek, w trakcie jej starzenia. Kolagen wypełnia także rogówkę oka, gdzie występuje w formie krystalicznej.
Organizm przetwarza kolagen na kilkanaście rodzajów. Istnieje jeszcze 8 nie -sklasyfikowanych dotąd rodzajów kolagenu, których funkcja w organizmie nie jest wciąż wyjaśniona.
Kolagen stanowi 30% masy białka całego organizmu, a skóra składa się z niego w 75%.
Kolagen jest podstawowym składnikiem organizmów ssaków, między innymi:
Tętnice, żyły
Oczy, rogówka
Kości, kręgosłup
Mięśnie,
Ścięgna (główny składnik ścięgien)
Stawy, wiązadła
Produkcja kolagenu maleje wraz z wiekiem – już od około 25 roku życia. Po 50 roku życia produkcja gwałtownie maleje. Pojawiają się oznaki starzenia m.in.: zmarszczki, problemy z krążeniem, bóle stawów i mięśni, wzrost tkanki tłuszczowej i inne problemy zdrowotne.
Badawczy Instytut Medycyny Komórkowej (dr Rath, dr Niedźwiedzki – USA) wykazał między innymi, że niedobór kolagenu w ściankach naczyń krwionośnych:
umożliwia przenikanie komórek nowotworowych (które każdy z nas w sobie nosi) przez ścianki naczyń i w efekcie powstawanie siedlisk nowotworowych. To samo dotyczy wielu toksyn i czynników kancerogennych. A usunąć toksyny z macierzy, przestrzeni międzykomórkowych jest bardzo trudno.
Może stanowić podłoże chorób serca i układu krążenia, prowadzących do zawału serca i mózgu.
Kolagen stanowi powszechny składnik organizmów ssaków, warunkujących zdrowie.
Ogromna liczba kobiet i mężczyzn cierpi na niedobór kolagenu w organizmie, efektem czego jest dysfunkcja różnych narządów i prowadzi do wielu problemów zdrowotnych. Rzadko kto kojarzy ten stan z niedoborem kolagenu.

Po informacje jak zakupić NUTRIVI proszę pisać: Jacek Roik, roik@roik.pl, tel. 14, 655 84 49 , 19.00- 21.00.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>