Naturalny Olej Lniany tłoczony na „zimno” już w sprzedaży!

Produkcja oleju wysokiej jakości wymaga zastosowanie odpowiedniej metody i urządzeń. Jedynie metoda tłoczenia na zimno pozwala pozyskać olej bogaty w naturalne substancje odżywcze zawarte w ziarnie i nasionach roślin i ziół oleistych.
Metoda tłoczenia na zimno polega na wyciśnięciu oleju z nasion i ziaren za pomocą specjalnej prasy ślimakowej. Niezwykle istotne w procesie tłoczenia jest zachowanie niskiej temperatury oleju.
Produkcja „Naturalnego Oleju” następuje ze specjalnie wyselekcjonowanego i przygotowanego ziarna z wykorzystaniem wysokiej jakości prasy ślimakowej. Dzięki odpowiednio dobranej technologii i ustawień prasy temperatura tłoczonego oleju nie przekracza 32Co. Uzyskany w ten sposób olej dla zachowania jego wszystkich walorów przechowywany jest w temperaturze 5 Co z dala od światła słonecznego.

 

P. T. Internautów zainteresowanych zakupem tego produktu proszę o kontakt!  Jacek Roik, www.roik.pl , tel. 14 , 655 84 49.

Jedna myśl nt. „Naturalny Olej Lniany tłoczony na „zimno” już w sprzedaży!

  1. Witam serdecznie,

    chcę uruchomić mikro olejarnię na potrzeby okolicznych mieszkańców. Proszę o informację o możliwości zakupu małej prasy, oraz o informację na temat lokalu w jakim można taką działalność prowadzić ( wymagania Sanepidu ).
    Z góry dziękuję za odpowiedż.

    Michał

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>