Naprotechnologia to jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia niepłodności. Konferencja na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie.

12 i 13 września na Uniwersytecie Medycznym w Lublinie odbędzie się konferencja naukowa ?NaProTechnology Lublin 2009?. Naprotechnologia to jedna z najbardziej skutecznych metod leczenia niepłodności.
Wprowadzenie NaProTechnology do praktyki medycznej sprawowanej przez położne i pielęgniarki, lekarzy rodzinnych i położników ginekologów w Polsce mogłoby w znaczący sposób przyczynić się do zmniejszenia częstości niepłodności, niepowodzeń położniczych oraz innych schorzeń w zakresie ginekologii i położnictwa.

Pośród wielu znakomitych wykładowców ze Stanów Zjednoczonych i Irlandii, będzie przemawiał profesor Thomas Hilgers ginekolog i położnik z Omaha w stanie Nebraska USA. Profesor Hilgers jest specjalistą w leczeniu niepłodności, członkiem Amerykańskiego Towarzystwa Chirurgii Laserowej i Towarzystwa Chirurgii Reprodukcyjnej, dyrektorem Instytutu Pawła VI i profesorem Creighton University w Omaha. Razem ze swoim zespołem stworzył i stale rozwija NaProTechnology – innowacyjną i skuteczną metodę zapobiegania, wczesnego wykrywania i leczenia zaburzeń zdrowia prokreacyjnego w tym obniżonej płodności.

Naprotechnology może być znacznie tańszą i skuteczniejszą metodą leczenia niepłodności niż metody wspomaganego sztucznie rozrodu (ART, in vitro).

NaProTechnology to nowoczesna i kompleksowa metoda postępowania diagnostyczno-terapeutycznego w zakresie ginekologii i położnictwa, oparta na osiągnięciach współczesnej medycyny i wiedzy dotyczącej zdrowia kobiet.

Profesor Hilgers z nominacji Ojca Świętego Jana Pawła II jest członkiem Papieskiej Akademii Pro Vita, przez 5 lat uczestniczył również, wraz z żoną Sue, w pracach Papieskiej Rady d/s Rodziny.

Szczegółowe informacje o konferencji na stronie: http://leczenie-nieplodnosci.pl/pl/aktualnosci/konferencja-naprotechnology-lublin-2009/
KAI, www.info.wiara.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>