Najnowsze osiągnięcia Kliniki „Lenom” z Izraela!

Od dłuższego już czasu staram się publikować w tym miejscu wiadomości na temat produktów z Morza Martwego, które opracowała Lekarka Nona Kuchina w Izraelu. Bazują one na starożytnych recepturach mających swój początek w Indiach, Chinach, Tybecie i basenie Morza Śródziemnego. Specyfiki te mają pozytywne opinie z klinicznych testow przeprowadzonych w placówkach medycznych ….

USA , Izraela, Rosji i Ukrainy. Te naturalne i bezpieczne dla organizmu środki są wysoce efektywne, wielofunkcyjne, ekonomiczne oraz proste w stosowaniu. Ponadto ich lecznicze działanie nie ogranicza się do jednego wybranego schorzenia. Substancje te i ich składniki stworzone są przez samą przyrodę i dlatego ich działanie jest wielostronne. Niestety błędem byłoby uważać, że można rozwiązać wszystkie lub większość problemów z pomocą jednego wybranego preparatu. Dlatego jako zasadę należy przyjąć, że tylko indywidualnie dobrana kuracja pomoże Państwu uwolnić się od problemów zdrowotnych. Odwieczna tajemnica Morza Martwego zostala odkryta jedynie w niewielkiej części. Powinniście jednak Państwo wiedzieć, że sa ludzie, ktorzy umieją czytać tę tajemną księgę przyrody i przekształcać swoją wiedzę w uzdrawiającą siłę. Państwu zostało jedynie dowiedzieć się, ile wspaniałych, niezwykłych możliwości kryje się w głębinach surowych, ciężkich wód Morza Martwego. Zapraszam wszystkich zainteresowanych w czwartki i piątki do mojego Gabinetu w Tarnowie ul. Nowy Świat 3, I p, tel. 0 14 – 621 18 49 na bezpłatne konsultacje zdrowotne z uwzględnieniem produktów izraelskiej Firmy „DR NONA” . Ponadto informuję, że mogę je wysyłać, po wpłaceniu odpowiedniej kwoty  za poszczególne produkty z Morza Martwego ! Proszę o listy w tej sprawie !


Tarnów, dnia 15.06.04 r.     Jacek Roik, jroik@manpol.net

Jedna myśl nt. „Najnowsze osiągnięcia Kliniki „Lenom” z Izraela!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>