Nacieranie ciała solą, kremem i balsamem z Morza Martwego!

Jak można zakupić wymienione wyżej produkty można się dowiedzieć w dalszej części felietonu!


Prawie w każdej chorobie, z wyjątkiem nielicznych, takich jak: łuszczyca, egzema i dermatozy różnej etiologii-kiedy zalecane są kąpiele i kompresy-ogromne korzyści dla zdrowia przynoszą nacierania wodą z solą i nakładanie „Dynamicznego kremu nawilżającego” lub Balsamu ”Solaris”!  Nacieranie solą wykonuje się ….


złożoną, grubą, lnianą lub bawełnianą ( nie syntetyczną !) tkaniną lub rękawicą, zmoczoną w roztworze soli „DR NONA” ( 1 łyżka stołowa na  ½ litra ostudzonego, powtórnie zaparzonego preparatu „Gonseen” lub wody). Nacieranie  wykonuje  się z góry do dołu(tylko w jednym kierunku), nie zmywać soli. Stosujemy na noc, na 30 minut – do 1 godziny przed snem. Zaczynamy nacierać od czoła twarz, wzdłuż równoległych symetrycznych linii, przez szyję, piersi, brzuch po kolana do palców nóg, od ramion do  palców rąk. Nie przecierać linii po bokach ciała. Następnie od ciemienia, przez kark , plecy, pośladki, zgięcia podkolanowe , pięty do palców nóg. Przecieramy środkową linię – od centrum głowy przez nos, usta, podbródek, między piersiami, przez pępek do pachwin. Następnie z tyłu – od ciemienia przez kark, wzdłuż kręgosłupa do kości ogonowej. Zabiegi te są bardzo efektywne, choć nie zastępują kąpieli z solą! „Dynamiczny krem nawilżający” i „Balsam „Solaris” (najlepiej stosować przemiennie, gdyż znakomicie uzupełniają swoje działanie), należy nakładać na całe ciało i na miejsca i punkty związane z danym schorzeniem. Jeśli chore są organy wewnętrzne, smarujemy miejsca ich projekcji na skórze. Celowe i wskazane jest nanoszenie kremu na punkty biologicznie aktywne, wpływające na odpowiedni narząd, jak również miejsca wyczuwalnego pulsu, dłonie stopy, za uszami. Krem stosować na czystą skórę. Nacierania i stosowanie kremu znacznie aktywizuje regeneracyjno-obronne siły organizmu. Zabiegi te łączą w sobie starożytną, sprawdzoną przez tysiąclecia, wiedzę oraz najnowsze osiągnięcia współczesnej medycyny alternatywnej. Wszystkich chętnych zakupu tych trzech produktów: soli z Morza Martwego w opakowaniu a  1 kg, „Kremu dynamicznego nawilżającego „  w opakowaniu a 75 ml oraz Balsamu do ciała „Solaris” proszę o listy pod adresem jroik@manpol.net  lub telefon -0-14-621 53 48, w godzinach wieczornych 20.00-21.00 ! W ramach promocji kosztów wysyłki tych 3 produktów w jednym zamówieniu nie ponosi Zamawiający!


 


 


 


Tarnów, dnia 30.10.04 r.                                            Jacek Roik .  www.jroik.manpol.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>