Na czym polega Dieta Cambridge?

Moje Pytanie jest następujące: na czym polega dieta Cambridge?-pyta Karolina. Oto moja odpowiedź:wspomniana dieta została opracowana i przetestowana klinicznie przez naukowców z Cambridge w Wielkiej Brytanii jako pierwsza w świecie dieta bardzo niskokaloryczna do stosowania w warunkach domowych!Obecnie diety tego typu uznane zostały jako efektywne metody odchudzania szczególnie w tych przypadkach, w których inne diety i metody tradycyjnie nie odnosiły skutków….
Dieta Cambridge stanowi istotny przełom w leczeniu otyłości oraz podstawę do utrzymania odpowiedniej wagi ciała w dłuższym okresie,a także do właściwego odżywiania się! Dieta niskokaloryczna tego typu powinna zawierać minimum 400 kcal dziennie dla kobiet oraz 500 kcal dla mężczyzn oraz kobiet o wzroście powyżej 173 cm. Ponadto zawiera odpowiednio 40 g i 50 g dziennie odpowiedniej jakości białka.Zawartość witamin i składników mineralnych powinna być zgodna z zaleceniami nauk zywieniowych dotyczących dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminy i sole minerfalne.Dieta Cambridge spełnia wymogi norm amerykańskich w tejd ziedzinie!Zastępuje normalne pożywienie,zapewniając pełny zestaw odżywczy(zupy,napoje i batony) w dziennej racji pokarmowej, która obejmuje 3 posiłki dla kobiet o wzroście do 173 cm a 4 posiłki dla wszystkich mężczyzn bez względu na wzrost oraz kobiet o wzroście powyżej 173 cm! Każdy posiłek Diety Cambridge dostarcza 135 kcal przy zawrtości 14 g białka, 2,7 g tłuszczów,14,7 g węglowodanów oraz 1/3 zalecanego dziennego zapotrzebowania organizmu na witaminy i minerały. Od 10 lat zajmuję się kuracjami tą dietą i mogę powiedzieć,że Dieta Cambridge jest dietą bezpieczną i przy silnej woli Pacjentki lub Pacjent przynosi pożądane efekty! Traci się zbędną tkankę tłuszczową zlokalizowaną w okolicy bioder i na udach, co jest szczególnie oczekiwane przez Kobiety! Wraca optymizm i dobre samopoczucie! Opiszę w tym momencie zabawną historię jaka spotkała Moja Pacjentkę:dzieki diecie Cambridge schudła 16 kg! Ustąpiły uporczywe bóle głowy z powodu których przechodziła gehennę! Pewnego razu umówiła się z Mężem na jednej z centralnych ulic Tarnowa!Mąż przechodził koło niej,kilka razy. Z początku myśła,że specjalnie jej nie zauważa! W końcu nie wytrzymała i krzyknęła:co ty idiotę udajesz! Zapraszam do zastosowania Diety Cambridge, którą stosuje się w cyklach 21-dniowych! W tym okresie przeciętnie można schudnąć od 5 do 7 kg! Prowadzę sprzedaż wysyłkową tej diety oraz zapewniam opieke konsultacyjną! Prosze do mnie pisać: jroik@manpol.net oraz telefonować najlepiej w godzinach wieczornych:od 20.00 do 21.00 , 0-14, 621-53-48. Jacek Roik.

Jedna myśl nt. „Na czym polega Dieta Cambridge?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>