Mydła Naturalne z Bakteriami EM- 3 rodzaje ! .

Mydło Naturalne z Bakteriami EM – BOKASHI, Mydło Naturalne z Bakteriami EM – CERAMIKA EM-X , Mydło Naturalne z Bakteriami EM – EM-1 , oto ich wlasciwosci….. Mydło Naturalne z Bakteriami EM – BOKASHI
jest mydłem wytwarzanym metodą zimną dzięki czemu zostają zachowane wszystkie wartości składników. Zawarta w mydle oliwa z oliwek i olej kokosowy zapewnia skórze odpowiednie natłuszczenie i utrzymywanie stałej wilgotności. Do mydła nie dodano żadnych olejków zapachowych ani barwników. Dodane do mydła otręby pszenne "bokashi" w postaci sfermentowanej materii organicznej, delikatnie masują skórę twarzy i całego ciała, podczas mycia. Mogą mieć zbawienny wpływ na procesy odnowy komórkowej, poprzez zapobieganie występowaniu procesów gnilnych i chorobotwórczych na skórze. Mogą przyspieszać regenerację naskórka. Aktywne otręby otrzymywane są w procesie fermentacji z dodatkiem pożytecznych bakterii EM, podobnym do kiszenia kapusty. 
Mydło Naturalne z Bakteriami EM – CERAMIKA EM-X
jest mydłem wytwarzanym metodą zimną dzięki czemu zostają zachowane wszystkie wartości składników. Zawarta w mydle oliwa z oliwek i olej kokosowy zapewnia skórze odpowiednie natłuszczenie i utrzymywanie stałej wilgotności. Do mydła nie dodano żadnych olejków zapachowych ani barwników. Glinka ceramiczna z Okinawy EM-X dodana do mydła może wykazywać właściwości silnie antyutleniające, asymiluje toksyczne substancje. Glinka ceramiczna może spowalniać procesy starzenia się skóry.
Kompozycja EM jest wytwarzana i rozpowszechniana w Polsce przez firmę Greenland Technologia EM w Puławach, na licencji japońskiej organizacji badawczej – EM Research Organization (EMRO). Produkty posiadają Atest Państwowego Zakładu Higieny – Zakład Toksykologii Środowiskowej Nr PZH/HT – 1448/2002 oraz Certyfikat Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji Nr Z/13/PR/20001/03/BP. 
Mydło Naturalne z Bakteriami EM – EM-1
jest mydłem wytwarzanym metodą zimną dzięki czemu zostają zachowane wszystkie wartości składników. Zawarta w mydle oliwa z oliwek i olej kokosowy zapewnia skórze odpowiednie natłuszczenie i utrzymywanie stałej wilgotności. Do mydła nie dodano żadnych olejków zapachowych ani barwników. Dodana do mydła kompozycja pożytecznych bakterii EM-1 wspomaga działanie dezynfekujące, kontrolujące równowagę biologiczną skóry. Właściwości kompozycji EM-1 mogą być pomocne przy likwidacji procesów gnilnych i chorobotwórczych. Mogą przespieszać i ułatwiać gojenie się ran powierzchniowych skóry.
W sprawie zakupu w/w mydel prosze pisac do mnie: Jacek Roik, jroik@manpol.net

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>